Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов розповів про терміни створення спецтрибуналу для керівництва рф

  • 470
Денис Маслов розповів про терміни створення спецтрибуналу для керівництва рф

Україна робить все, щоб притягнути до відповідальності вище керівництво рф максимально швидко. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов в інтерв’ю Укрінформ.

«На початку повномасштабної війни, коли ми почали говорити про створення спецтрибуналу і формувати план дій, ще багато хто серйозно не ставився до цієї ідеї. Нам говорили про неможливість створення такого трибуналу, проте ми твердо стояли на своєму», – нагадав Маслов.

Він додав, що завдяки спільній роботі Президента, голови Офісу Президента, міністру закордонних справ, дипломатів та народних депутатів багато роботи вже зроблено й Україна поступово отримує підтримку інших держав стосовно створення спецтрибуналу.

«Спільна робота з представниками багатьох країн і колективних інституцій, які мають серйозні економічні, політичні й дипломатичні важелі, дозволяють нам переконати більшість країн світу в необхідності створення трибуналу», – засвідчив голова профільного комітету.

За його словами, процес створення спецтрибуналу вже розпочався, і чекати на засудження усіх винних в агресії проти України чекати не так довго. Зокрема вже підписаний документ про створення міжнародного центру переслідування злочину агресії в місті Гаага.

«Завдання цього центру – збір та збереження доказів, які будуть покладені в основу обвинувального акту. Він має запрацювати до липня. Це певний практичний крок реалізації ідеї створення спеціального трибуналу і притягнення путіна до відповідальності. Механізм створення спецтрибуналу вже запущено і його неможливо зупинити», – підсумував Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy