Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Прокурор Міжнародного кримінального суду розслідуватиме бомбардування Кременчука та Одеси

  • 6575
Денис Маслов: Прокурор Міжнародного кримінального суду розслідуватиме бомбардування Кременчука та Одеси

Міжнародний кримінальний суд має достатню юрисдикцію для переслідування воєнних злочинців на території України. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Українська делегація зараз працює в Гаазі, ми мали зустріч з президентом Міжнародного кримінального суду паном Пйотром Хофманським та зійшлися на тому, що МКС має достатню юрисдикцію, щоб переслідувати воєнних злочинців на території України», – повідомив Маслов.

За його словами, українська делегація зустрілася й з представниками Офісу прокурора МКС, який розслідує воєнні злочини, вчинені в Україні.

«Вони досить високо оцінюють співпрацю з нашою Генпрокуратурою та особисто з Іриною Венедиктовою. Є тільки деякі процесуальні елементи, які треба імплементувати до нашого законодавства. Ми їх опрацюємо та створимо всі умови, щоб прокурор МКС міг повноцінно працювати на території України, а військові злочинці з вищого керівництва росії опинилися на лаві підсудних у Гаазі», – заявив депутат.

Також прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан підтвердив представникам української делегації, що взяв до свого провадження останні злочини, вчинені на території України – бомбардування Кременчука та Одеси.

Маслов засвідчив, що у МКС впевнені – російському керівництву не уникнути суду в Гаазі.

«Представники МКС кажуть: Мілошевич теж вважав, що він ніколи не понесе відповідальності, але закінчив погано. Як і низка інших диктаторів», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy