Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Працюємо над визнанням рф країною-терористом

  • 470
Денис Маслов: Працюємо над визнанням рф країною-терористом

Визнання росії країною-терористом стане вагомим важелем впливу на російську економіку. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Наша задача – це визнання іншими державами країною-терористом російську федерацію. Навесні ми визнали це в Україні та звернулися до обох палат парламенту США, щоб вони також це зробили. Парламентський комітет США з міжнародних справ прийняв резолюцію, якою закликав визнати рф країною-терористом. Далі справа за адміністрацією Байдена», – сказав Маслов.

За його словами, важливо, щоб насамперед таке рішення ухвалили саме Сполучені Штати.

«Через те, що США контролюють всі розрахунки у світі в доларах, це вагомий аргумент на нашу користь. Це вагомий важіль впливу на російську економіку і на партнерів, які працюють з російською економікою», – констатував депутат.

Він переконаний, що слідом за США росію визнаю країною-терористом й інші держави, і це на десятки років позбавить рф можливості тероризувати світ.

«З нею припинять співпрацю міжнародні компанії, бізнес росіян в інших юрисдикціях буде значно ускладнений, а відкриття нового бізнесу стане майже неможливе. Розрахунки в доларах з їхніми партнерами будуть проходити особливий моніторинг США, всі платежі можуть бути зупинені. До того ж американські громадяни та компанії, які зазнали шкоди від терористичної діяльності рф в Україні, зможуть звертатися до судів США з цивільними позовами та отримувати значні відшкодування», – пояснив Маслов.

Він заявив, що зараз усі гілки влади працюють на міжнародному фронті, щоб домогтися ухвалення такого рішення.

«Ми будемо продовжувати працювати, лобіювати визнання рф країною-терористом на парламентському рівні, Президент та МЗС продовжать робити це на своєму рівні. Ми скоординовані, і це буде зроблено», – запевнив депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy