Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Парламент має гарантувати соцзахист нашим військовим

  • 766
Денис Маслов: Парламент має гарантувати соцзахист нашим військовим

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №7392, який дозволить отримувати збільшену грошову допомогу від держави ширшому колу військовослужбовців.

Ініціатор документа, член Комітету ВРУ з питань правової політики Денис Маслов пояснив: за законом бійці, що повернулися з війни з тяжкими травмами та контузіями, отримують грошову допомогу від держави. Якщо стан здоров’я з часом погіршується – бійці можуть розраховувати на отримання одноразової збільшеної допомоги.

Донедавна збільшену грошову допомогу могли отримати лише ті захисники, у яких погіршення стану здоров’я спеціальна комісія фіксувала виключно протягом перших 2-х років після встановлення інвалідності/втрати працездатності. Військові, у яких ускладнення з’являлися пізніше, наприклад через 3 роки, вже не мали права на фінансову підтримку.

«Це несправедливо та неконституційно. Конституційний Суд України ще 6 квітня цього року прийняв рішення, яким визнав, що строк у 2 роки є невиправданим обмеженням для поранених військовослужбовців, чий стан здоров’я погіршується. Усі наші військовослужбовці мають розраховувати на підтримку держави та отримати її у разі необхідності», – наголосив Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy