Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Ми робимо максимально незручним життя олігархів в Україні

  • 13762
Денис Маслов: Ми робимо максимально незручним життя олігархів в Україні

Президентський законопроєкт про деолігархізацію робить максимально незручним життя олігархів в Україні. Та дає їм вибір: або вони стають звичайними великими бізнесменами, або продовжують бути олігархами та потрапляють під низку обмежень.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», член Комітету ВРУ з питань правової політики Денис Маслов.

«По-перше, якщо з олігархами контактуватиме посадовець категорії А, тобто топпосадовець, він повинен буде звітувати про це перед суспільством, подавати декларацію про контакти з такими особами. Для того, щоб усе суспільство знало, у зв’язку з чим були такі контакти, про що вони розмовляли. Крім того, олігархи більше не зможуть фінансувати політичні партії. Тому що вони роблять це з однією метою – використовувати політсили у власних бізнес-інтересах. Третє обмеження – неможливість участі у великій приватизації», – пояснює Маслов.

За словами народного депутата, це не єдиний законопроєкт, спрямований на деолігархізацію. Буде розроблено цілий пакет законодавчих ініціатив, покликаних демонтувати олігархічну систему в Україні.

«Всі говорили про боротьбу з олігархами, але ніхто до цього часу не наважувався почати реальну боротьбу з цим явищем», – підсумував Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy