Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Мета реформи – не продаж землі, а наведення ладу в земельних відносинах, розвиток сільгоспвиробництва та збагачення громад

  • 10362
Денис Маслов: Мета реформи – не продаж землі, а наведення ладу в земельних відносинах, розвиток сільгоспвиробництва та збагачення громад

Основна ціль земельної реформи – не продаж землі, а наведення ладу в земельних відносинах, розвиток сільгоспвиробництва та збагачення громад.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», член Комітету з питань правової політики Денис Маслов під час заходу «Відкриття ринку землі в Україні. Роз’яснення земельних законів» у Дніпрі.

«Попередні влади не змогли провести земельну реформу. Проте їм добре вдалося інше – організувати внутрішній земельний офшор. Офшор, у якому 8 млн га опинилися у сірій зоні. Землю спокійно продавали, купляли, обробляли, звісно, без жодної сплати податків ні в місцевий, ні в центральний бюджети, без офіційного працевлаштування та соціальних гарантій. Ми твердо вирішили, що так не може продовжуватися», – сказав Денис Маслов.

Громади на місцях вже отримали у свою власність понад 2 млн га землі, а також можливість спрямовувати кошти від землекористування на свій розвиток і добробут. Завдяки якісному впровадженню ринку землі Україна має шанс стати однією з найбагатших країн у регіоні, додає депутат.

«Питання землі – питання національної безпеки. З усіма наслідками. З можливістю застосування санкцій щодо тих, хто її відбирає. Люди, які чесно працюють на своїй землі, мають бути недоторканими для всіх негідників. А держава має захищати тих людей, які зрештою будуть готові у складні часи стати на захист своєї землі», – наголосив Денис Маслов.

Організований ним інформаційно-роз’яснювальний захід «Відкриття ринку землі в Україні. Роз’яснення земельних законів» зібрав експертів і представників влади, аби пояснити фермерам і представникам громад усі ключові деталі щодо запуску та функціонування ринку землі в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy