Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Держслужбовці, які хочуть долучитися до лав ЗСУ, зможуть це робити

  • 784
Денис Маслов: Держслужбовці, які хочуть долучитися до лав ЗСУ, зможуть це робити

Посадовці та правоохоронці, на яких розповсюджується дія антикорупційного законодавства, зможуть підписувати контракт зі Збройними Силами України.

Про це розповів член Комітету з питань правової політики Денис Маслов, коментуючи зареєстрований законопроєкт №7469.

“Зараз кожен на своєму місці робить усе можливе для нашої перемоги. Знаю багатьох людей, які пішли воювати. Але знаю й тих, хто хоче йти в ЗСУ, підписати контракт і захищати нашу країну, але не може цього зробити. Оскільки їхня посада не дозволяє суміщення. Йдеться про держслужбовців, посадовців різних рівнів, і навіть суддів. Тих, на кого розповсюджується антикорупційний закон”, – сказав він.

За словами народного депутата, наразі держслужбовці, які йдуть до лав Збройних Сил, змушені звільнятися з посади, щоб не потрапити під дію антикорупційного закону.

“Ми пропонуємо внести зміни, щоб кожен громадянин, незалежно від посади, за бажання міг долучитися до ЗСУ, при цьому не втративши посаду і не порушуючи закон”, – пояснює нардеп.

Нагадаємо, дія антикорупційного законодавства розповсюджується на народних депутатів, депутатів усіх рівнів, посадовців, держслужбовців, суддів, прокурорів, поліцейських.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy