Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Антимонопольний комітет треба захистити від атак олігархів

  • 9694
Денис Маслов: Антимонопольний комітет треба захистити від атак олігархів

Захист антимонопольного комітету від атак олігархів є невід’ємною складовою деолігархізації. Для цього у парламенті зареєстрували законопроєкт №6565, який створить умови для безперешкодної роботи АМКУ.

Його ініціатор, член Комітету ВРУ з питань правової політики Денис Маслов пояснив, що законопроєкт дозволить запобігти перешкоджанню діяльності антимонопольного комітету безпідставною судовою тяганиною.

«Щоразу, коли монополістам «заважали» розслідування антимонопольного комітету щодо підозрілої діяльності, ті блокували їх у судовому порядку. Це зв’язувало руки АМКУ, розслідування зупинялось. Надалі такі судові ухвали скасовувались, але дорогоцінний час було втрачено. А це здебільшого і є головною метою недобросовісних фігурантів розслідувань. Таким чином вони частково уникали відповідальності. Наприклад, ліквідовували компанії, переказували гроші на інші рахунки тощо і виходили сухими з води», – пояснив Денис Маслов.

Він додав, що від ефективності роботи антимонопольного комітету залежить розвиток добросовісної конкуренції в Україні та побудова прозорої економіки без монополій.

«Курс Президента Володимира Зеленського на деолігархізацію включає реальну демонополізацію української економіки. Ми зобов’язані зробити антимонопольний комітет ефективною зброєю проти нечесних дій на українських ринках. Споживачі отримають справедливі ціни, а інвестори – бажання вкладати гроші в Україну», – підкреслює депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy