Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

День прапора у регіонах: як святкували Зе!Місцеві. Частина 2

День прапора у регіонах: як святкували Зе!Місцеві. Частина 2

Регіони продовжують відзначати День Державного прапора. Читайте в другій частині дайджеста про те, як святкували та які рекорди встановили на Сумщині, Полтавщині, Прикарпатті, Тернопіллі і Миколаївщині.

Сумщина: «Бережімо наш прапор, державу й одне одного»

У Сумах на найвищому флагштоці області висотою 51 м біля фонтану «Садко» підняли стяг розміром 8 на 14 м. В урочистостях взяли участь представники влади, громадськості, депутати різних рівнів від «Слуги Народу».⠀

Народна депутата України від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка закликала учасників урочистих заходів берегти наш прапор, берегти державу і один одного.⠀

«Я вірю, що в наступні десятиліття ми успішно оновимо економіку, а наш народ буде жити в мирі, злагоді та достатку», – приєднався до вітань голова обласної ради Віктор Федорченко.

Зазначимо, що Суми стали першим містом Лівобережної України, де було офіційно піднято синьо-жовтий прапор. Рішення про це сесія міськради прийняла 16 жовтня 1990 року й одразу ж над дахом будівлі замайоріло знамено.

Полтавщина: прапори мають бути в кожному місті й селі України

У центрі Полтави відбулася урочиста церемонія підняття найбільшого прапора області. Синьо-жовтий стяг замайорів на висоті 50 метрів синхронно з іншими регіонами України. Флагшток встановили в рамках програми «Велике будівництво» в осучасненому сквері Героїв України.

«Синьо-жовтий стяг – один із важливих атрибутів Української держави. Його традиційно підіймаємо на знак наших перемог і здобутків, а вони можливі, коли ми об’єднуємося й наполегливо йдемо до мети. Команда Президента України в області працює і буде працювати на благо своїх земляків!» – наголосив народний депутат України від «Слуги Народу», голова Полтавської обласної організації партії Олександр Трухін.

Заступник голови Полтавської обласної ради, депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Лемешко зауважив, що підняття національного прапора над Полтавою – знакова подія для всіх мешканців області. Тому слід вітати і популяризувати подібні заходи, що об’єднують людей і посилюють патріотичні настрої.

Голова фракції партії «Слуга Народу» в Полтавській міській раді Юрій Бражник наголосив: «Прапор є символом єднання, нашої незалежності та свободи. Я переконаний, що прапори мають бути в кожному місті, містечку та селищі нашої держави, аби ми не забували, ким є, і шанували свій національний символ».

Прикарпаття: Найбільший стяг – на території музею імені Степана Бандери

До 30-ї річниці незалежності України в селі Старий Угринів Калуського району на території Історико-меморіального музею імені Степана Бандери замайорів найбільший український прапор в області. Підняли його синхронно з іншими регіонами.

Цей стяг буде найбільший на Прикарпатті. Висота флагштоку разом з підйомним механізмом – 50 м, розмір полотна прапора – 8×12 м.

Тернопільщина: «Український прапор став відомий в усьому світі»

У Тернополі відбулося урочисте підняття Державного прапора України. Синьо-жовтий стяг, який є найбільшим в області, замайорів у гідропарку «Топільче». Долучились до святкування і депутати рад різних рівнів від «Слуги Народу».

«Кожного дня, йдучи європейським шляхом, ми тримаємо у серці синьо-жовтий стяг і прагнення до творення могутньої української держави, у якій найвищою цінністю є суверенність та єдність. Наш прапор за відносно невеликий період становлення України став відомий у всьому світі завдяки нам – кожному українцю, який з гордістю прославляє рідну державу. Державний прапор як символічний оберіг, який наповнює кожне серце почуттям патріотизму, гордості за свій народ та шаленої любові до Батьківщини», – прокоментував народний депутат від «Слуги Народу» Володимир Гевко.

Миколаївщина: Великою командою відзначили День прапора

У сквері Юних героїв відбулася урочиста церемонія відкриття 72-метрової стели та підняття Прапора.

До неї долучилися голова Миколаївської облради від «Слуги Народу» Ганна Замазєєва, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, а також депутати всіх рівнів від партії «Слуга Народу». Депутат міської ради Тетяна Домбровська відвідала урочистий захід разом із колежанками з організації Зе!Жінки.

Відомі миколаївській спільноті своєю активною громадянською позицією депутати Миколаївського району Олександр Дьяченко та Сергій Моторний також долучилися до урочистостей і привітали містян зі святом. Депутати від «Слуги Народу» Володимир та Антоніна Погадаєви приєдналися до урочистої події разом із доньками.

Депутат міської ради Олена Кузьміна, а також депутати обласної ради Антон Табунщик, Євгеній Ігнатенко, Владислав Мартиченко, Ігор Кіч, Ігор Савченко та Віталій Порхун єдиною командою підтримали партійне керівництво області на урочистому піднятті Державного прапора.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy