Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Демократизація, повернення окупованих територій, виплата репарацій, ядерне роззброєння: Єгор Чернєв про 10 необхідних умов для реабілітації РФ

 • 7075
Демократизація, повернення окупованих територій, виплата репарацій, ядерне роззброєння: Єгор Чернєв про 10 необхідних умов для реабілітації РФ

Неминуча стратегічна поразка Росії у протистоянні з Україною та Заходом вже сьогодні вимагає обговорення повоєнного устрою Російської Федерації. Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Єгор Чернєв.

Він також назвав необхідні умови для реабілітації РФ і її повернення до світового співтовариства:

 1. Демократизація та лібералізація політичного життя у Росії, свобода ЗМІ.
 2. Денацифікація (депутінізація) РФ із засудженням його політики на державному рівні, впровадження антитоталітарної та антипутінської ідеології в освіті та культурі, створення у всіх великих містах Росії Музеїв тоталітаризму та російської агресії.
 3. Впровадження у законодавстві РФ кримінального покарання за виправдання російської агресії, путінізму, нацистської або комуністичної ідеології, шовінізму, расизму, за заклики до агресивних дій щодо інших країн чи народів.
 4. Покарання всіх військових та політичних злочинців, пропагандистів, правоохоронців, що брали участь або підтримували агресію проти України та переслідували демократичну опозицію всередині РФ.
 5. Повернення всіх окупованих територій країнам, що постраждали від агресії РФ: Україні, Грузії, Молдові та Японії.
 6. Виплата репарацій Україні, Грузії та Молодові за окупацію їхніх територій.
 7. Ліквідація ОДКБ.
 8. Відмова від підтримки з боку РФ автократій в усьому світі, включаючи Білорусь.
 9. Ядерне роззброєння РФ.
 10. Суттєве зменшення особового складу армії та озброєння з подальшою забороною виготовляти нове.

«Майбутнє всього світу та його безпека не повинні залежати від однієї тоталітарної держави. А тому Росія має бути назавжди позбавлена можливості погрожувати іншим країнам та підривати світову стабільність. Будь-які напівміри призведуть лише до повторення трагедії, тому проблема має бути вирішена раз і назавжди. І ми будемо наполягати на цьому до кінця», – наголосив Єгор Чернєв.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy