Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Делегація України у ПАРЄ роз’яснює суть закону про корінні народи – Марія Мезенцева

  • 5043
Делегація України у ПАРЄ роз’яснює суть закону про корінні народи – Марія Мезенцева

Керівниця Постійної делегації України в ПАРЄ, народна депутатка фракції «Слуга Народу» Марія Мезенцева розповіла, як країна на міжнародному рівні роз’яснює ухвалений українським парламентом закон про корінні народи. Про це вона повідомила під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Міжнародна політика».

«Конституційною більшістю ми ухвалили закон про корінні народи, але його треба далі опрацьовувати на міжнародному рівні. Адже вже цього тижня ми отримали інформацію про потенційну резолюцію від РФ, що цей закон не відповідає міжнародному праву», – сказала Мезенцева.

За її словами, українська делегація пояснює суть цього закону, розсилаючи листи та проводячи інформаційні кампанії.

«Серед депутатів 47 країн-членів ПАРЄ можуть бути ті, хто не зрозуміє цього закону, і навіть знаючи міжнародне право та визначення корінного народу, підпише таку резолюцію, що стане недружнім кроком для України», – пояснила Мезенцева.

Вона розказала про те, що українська делегація працює над тим, щоб комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович відвідала український окупований Крим та Донбас, що вона не може зробити вже понад 2 роки. А також про те, що українці у ПАРЄ підіймають комплекс питань, які стосуються Криму.

«Ми продовжуємо роботу не тільки на треку прав людини, але й у питаннях культурної спадщини, екології окупованого Криму та морського права як фактору безпеки. Це наші поточні та подальші кроки, навколо яких ми можемо об’єднувати міжнародних партнерів. Таким чином ми привернемо більшу увагу до порушення прав людини на окупованих територіях», – вважає керівниця української делегації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy