Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест від ЗеМолодіжки

  • 443
Дайджест від ЗеМолодіжки

Прихильники Кривого Рогу долучилися до допомоги місцевим жителям, команда Закарпаття зустрілася з очільницею «Слуга Народу» Оленою Шуляк, Волинь провела форум активної молоді, а Полтавщина доєдналася до організації освітнього заходу. Детальніше — у нашому дайджесті.

ЗеМолодіжка Кривого Рогу продовжує допомагати місцевим жителям

Команда допомогла із пошуком засобів гігієни, харчування, іграшок та одягу для 4 місячної дитини. Її батько звернувся до небайдужої молоді за підтримкою. Так сталося, що через війну чоловік втратив дружину і залишився один з маленькою дитиною, яка також отримала поранення. Прихильники також, за підтримки місцевого осередку «Слуга Народу» у Кривому Розі, передали для чоловіка дитячий візок.

https://www.instagram.com/p/Cl1BSpTIzKr/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

ЗеМолодіжка Волині провела форум активної молоді у Луцьку

На заході зібралося понад 25 активних та амбітних молодих людей, щоб здобути навички з лідерства, адвокації та публічних виступів. Також поговорили про молодіжну політику з народним депутатом України Валерієм Стернійчуком.

ЗеМолодіжка Полтавщини доєдналася до організації освітнього заходу

У рамках проєкту #ОсвітнійTalk, депутат Лохвицької громади Григорій Шамрицький поділився досвідом з учасниками ЗеМолодіжки Полтавщини. Під час зустрічі молодь дізналася про повноваження депутатів, діяльність під час війни, проблеми, що постають перед депутатами та трішки подискутували з приводу політики та виборчого процесу. У результаті прихильники домовилися з депутатом розширити географію лекцій та провести такі заходи у інших громадах області.


Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy