Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест руху «Зе!Жінки» — що відбувалося минулого тижня в регіонах?

  • 136
Дайджест руху «Зе!Жінки» — що відбувалося минулого тижня в регіонах?

💚 10 жовтня «Зе!Жінки» по всій країні взяли участь у Форумах по ментальному здоровʼю. Лідерки руху долучились до панельних дискусій на тему психологічного благополуччя жінок та їх зростання через подолання труднощів.

http://surl.li/mcimd

💚 На Житомирщині відбувся регіональний форум «Зе!Жінки» – жіноча сила у тилу», на якому було представлено найкращі кейси лідерок і менторки руху в області за період початку повномасштабного російського вторгнення.

http://surl.li/mciqk

💚 Обласна лідерка «Зе!Жінки» з Харківщини Тетяна Єгорова-Луценко опікується питанням реабілітації та протезування. На сесії Харківської обласної ради було піднято питання надання згоди на прийняття у спільну власність громад сіл, селищ, міст Харківської області «Українського науково-клінічного центру протезування та реабілітації». Це рішення дозволить працювати над відновленням роботи центру, забезпеченням послугами реабілітації та протезування пацієнтів не лише Харківського регіону, але й інших областей.

http://surl.li/mcirj

💚 Стартував «Рожевий жовтень». Лідерки руху «Зе!Жінки» провели інформаційні компанії, метою яких є привернення уваги жіноцтва до важливості туруботи про своє здоровʼя 🙌

http://surl.li/mcila

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy