Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин ЗеМолодіжки за тиждень

  • 237
Дайджест новин ЗеМолодіжки за тиждень

Допомога в ліквідації наслідків трагедії на Херсонщині, просвітницькі форуми для молоді у Львові, Кривому Розі та Рівному, участь у засіданні обласної молодіжної ради та інші події за перший тиждень червня у дайджесті. 

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучились до волонтерів 

Прихильники, разом з іншими волонтерами, невпинно працюють, аби якнайшвидше реагувати на потреби місцевих, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. Лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад взяв на себе координацію гуманітарної підтримки від міжнародних організацій та спілкування з жителями. У Києві та Херсоні активно йде збір всього необхідного для евакуйованих. Разом з дружніми організаціями прихильники ЗеМолодіжки займаються евакуацією населення.

На Львівщині відбувся форум “Молодь. Дій”

6 червня ЗеМолодіжка Львівщини провела форум “Молодь. Дій”. Цей форум був місцем зустрічі активної молоді, яка діє і впливає на всі сфери життя, володіє потужною енергією та бажанням змін. Для нових обласних прихильників форум став запрошенням приєднатися до великої  команди ЗеМолодіжки Львівщини, щоб разом втілювати нові ідеї та проєкти.

Засідання Молодіжної ради при Івано-Франківській ОДА

Лідер ЗеМолодіжки Івано-Франківщини Максим Мезатюк, як радник з питань молодіжної політики Голови Івано-Франківської ОДА та заступник лідера Мартин Ксинін, як член Молодіжної ради при Івано-Франківській ОДА, взяли участь у третьому засіданні, де обговорили поточні організаційні питання та зібрали ідеї щодо святкування Дня молоді. На засідання завітала голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Вона вислухала прохання та пообіцяла сприяти створенню Молодіжного центру.

Форум ЗеМолодіжки у Кривому Розі 

3 червня відбувся перший форум ЗеМолодіжки у Кривому Розі, що зблизив проактивну молодь міста з представниками парламенту, районної влади та бізнесу. Форум мав на меті обговорити нагальні питання можливості залучення молоді до розвитку інфраструктури та подолання екологічних проблем, які виникли у наслідку збройної агресії. Під час форуму лідерка ЗеМолодіжки Кривого Рогу Яна Казаріна розказала про Закон про основні засади молодіжної політики. На форумі виступили народні депутати України Юрій Корявченков та Олена Криворучкіна. Також серед гостей були очільник екоінспекції Придніпровського округу Сергій Сологуб, заступник голови РВА Сергій Прохода,  очільниця департаменту охорони навколишнього середовища «АрселорМіттал Кривий Ріг» Людмила Руднєва та інші запрошені гості.  

Обласний молодіжний форум у Рівному 

3 червня ЗеМолодіжка Рівненщини зібрала прихильників з усієї області на форумі активної молоді. Основною метою заходу було створення ефективної платформи комунікації молоді з владою. Серед спікерів були народні депутати України Аліксійчук, Безгін, Олександр Ковальчук, а також голова Рівненської обласної організації партії “Слуга Народу” Юрій Ліпський та інші представники місцевої влади.  

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy