Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжи

Дайджест новин від ЗеМолодіжи

Гуманітарна допомога багатодітним сім’ям переселенців, забезпечення продуктами харчування дітей та пенсіонерів, екологічна акція #ЧистийДень — розповідаємо про те, які кроки до перемоги здійснювала команда ЗеМолодіжка цього тижня.

Допомога багатодітним родинам у Кривому Розі

ЗеМолодіжка Кривий Ріг разом з культурно-громадським центром ШELTER+ та Українською гуманітарною фундацією забезпечили багатодітні родини переселенців ліками, продуктами харчування, а також засобами гігієни.

Продукти харчування для тих, хто цього потребує, на Херсонщині 

Команда спільно з обласним лідером Нісаром Ахмадом періодично забезпечує продуктами харчування комунальний заклад «Херсонський фаховий спортивний коледж», аби кухарі могли готувати їжу діткам, які там проживають. Харчоблоку Гімназії №6, у якій перебувають біженці з Антонівки, допомогли з постачанням продуктів.

Об’єднання зусиль задля перемоги

ЗеМолодіжка Луганщини об’єдналась із ЗеМолодіжкою Дніпропетровської області. Обласна лідерка Луганщини Марина Ковальова зараз працює волонтером та щоденно допомагає готувати їжу в одному з волонтерських штабів міста Дніпро. Також ЗеМолодіжка Полтавщини, зокрема представниця руху Вікторія, допомагає жителям Луганщини з гуманітарною допомогою. Завдяки їй жителі Сєвєродонецька, які зараз перебувають у бомбосховищах, отримали необхідні ліки. 

Екологічна акція на Житомирщині

Сьогодні тисячі житомирян спільно з прихильниками ЗеМолодіжки долучилися до акції #ЧистийДень, щоб уже зараз покращувати рідне місто. 

Івент з домедичної допомоги від ЗеМолодіжки Волині

В середу, 30 березня, команда планує провести зустріч, присвячену темі домедичної допомоги. Будуть обговорювати, як вести себе в надзвичайних ситуаціях та що має бути в «екстреній валізі».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Читайте також

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy