Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 7425
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Волонтерство у різних куточках країни, збір гуманітарної допомоги з-за кордону та найбільший координаційний центр у столиці — розповідаємо про те, як ЗеМолодіжка допомагала військовим та українцям цього тижня.

Відправка гуманітарної допомоги з Тернопільщини

Прихильники ЗеМолодіжки з Тернополя розділилися, щоб охопити якомога більше шляхів допомоги. Одні залишаються у самому місті як волонтери, щоб допомагати там. Інші — займаються пошуком їжі, ліків та бронежилетів за кордоном. Станом на зараз учасники команди надіслали вже 2,5 тони їжі до військової частини в Житомирі. 

Волонтерство на Івано-Франківщині

Команда Івано-Франківщини активно долучається до волонтерства у своїй області: займаються плетінням сіток, закуповують бронежелети, готують їжу для армії. Також у місцевому цеху організований процес зварювання так званих «їжаків» проти ворожих танків.

Найбільший координаційний центр у Києві

ЗеМолодіжка Києва продовжує дедалі більше допомагати провізією, амуніцією засобами першої необхідності тим, хто цього потребує. Цього тижня команда спільно з представниками мережі продовольчих магазинів «МіксМарт» роздали більше 100 000 пайків військовим та жителям міста.

Інтернет Війська України

Прихильники ЗеМолодіжки, які мають доступ до Інтернету вже долучилися до Інтернет Військ України та «воюють» проти ворога у соцмережах. До цієї ініціативи може долучитися будь-хто. Приєднуйтеся і ви.

Instagram: https://instagram.com/ukrainian.internet.army

Facebook: https://www.facebook.com/ukrainian.internet.army 

Telegram: https://t.me/ivukr 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy