Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 188
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Представники ЗеМолодіжки долучилися до Youth Summit, відбувся обласний форум на Одещині, на Хмельниччині обговорили цивільну безпеку, регіональні ЗеМолодіжки підбили підсумки року та склали план діяльності на наступний.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Представники ЗеМолодіжки долучилися до Youth Summit

Представники ЗеМолодіжки разом з іншою молоддю зібралися на Youth Summit, який організували Renew Europe. Понад 150 учасників з різних країн Європи взяли участь у воркшопах та обговореннях, спрямованих на вирішення актуальних проблем і викликів, що стоять перед молоддю. Особливу увагу на саміті приділили темі діджиталізації та боротьбі з фейками. Лідерка міжнародного напрямку ЗеМолодіжки Аліна Піддубна виступила разом із євродепутаткою Свенʼя Хан. Аліна розкрила важливу для сьогодення тему – вплив цифрових технологій на сучасне суспільство та шляхи протидії поширенню дезінформації.

Плани на рік склала команда ЗеМолодіжки Херсонщини

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини провели важливу нараду в онлайн-форматі.

Під час зустрічі: склали план роботи на 2024 рік, розробили довгострокові цілі та стратегії їхнього виконання, обговорили плани щодо поширення чат-боту і залучення нових прихильників до ком’юніті.

Регіональний форум на Одещині

У заході взяли участь понад 50 представників молодіжних організацій та громадських рухів з Одеси та області. Перед присутніми виступив народний депутат “Слуги Народу” Олексій Леонов. Він поділився своїм особистим досвідом щодо створення та реалізації успішних проєктів з молодіжними лідерами.

Народний депутат також розповів про те, як молодь може впливати на прийняття важливих рішень у політиці. У панельній дискусії  взяла участь депутатка Одеської обласної ради, лідерка руху “Зе!Жінки” Одещини Наталія Данилко. Вона поділилася власним досвідом того, як жінки сьогодні успішно реалізують себе у волонтерстві, соціальних ініціативах, політиці. Депутатка озвучила багато цікавих тем щодо ролі жінок у суспільному житті та подоланні гендерних стереотипів. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid037xhJuVsFdEc7sVFgskEc77h3TjTi29ThCEVrtWRLb7T9g9o2FQm1XyD7fmw98AQnl&id=100064760079432

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття підбили підсумки року 

Прихильники зібралися, аби обговорити результати роботи команди за рік, якісні та кількісні показники, рівень залученості молоді до діяльності ЗеМолодіжки Закарпаття тощо. Водночас поділилися одне з одним досвідом залучення прихильників до ком’юніті та спільно розробили ефективні стратегії комунікації для збільшення зацікавленості молоді. Крім цього, визначили цілі на 2024 рік, встановивши конкретні кроки й заходи для їхнього досягнення.

На Хмельниччині обговорили цивільну безпеку

ЗеМолодіжка Хмельниччини провела цікавий та корисний захід про цивільну безпеку у Шепетівці. Шепетівка часто зазнає російських атак дронами та ракетами, тому тут дуже важливо знати правила поведінки у екстрених ситуаціях.

На Сумщині відбувся традиційний молодіжний форум “Youth home 3.0”

ЗеМолодіжка Сумщина зібрала близько 80 прихильників на традиційний молодіжний форум “Youth home 3.0” у Сумах. Народний депутат “Слуги Народу” Михайло Ананченко, голова фракції «Слуга народа» у Сумській міській раді Артем Кобзар, заступник начальника управління молоді та спорту ОВА, начальник відділу молоді Анна Гребенюк у  форматі панельної дискусії поспілкувалися з лідерами громад на теми роботи в регіонах та участі молоді у політиці на місцях. Учасники форуму мали можливість приміряти на себе роль членів різних політичних партій та зануритися в світ політичної діяльності, розробляючи стратегію розвитку власної партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy