Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 87
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Новий лідер ЗеМолодіжки Житомирщини, зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Київщини, форуми до третьої річниці ЗеМолодіжки на Полтавщині та у Києві, ЗеРуханки.

Про ці та інші новини ЗеМолодіжки – у дайджесті.

Новий лідер ЗеМолодіжки Житомирщини

Політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко і голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко представили нового лідера ЗеМолодіжки Житомирщини. 

Ігор Баранов – директор ліцею №23 м. Житомира ім. М. Очерета, волонтер, заступник голови ради з питань ВПО при Житомирській ОВА. З 2017 року Ігор активно займається громадською діяльністю. Станом на зараз – ментор в Житомирській області від ГО «Let’s do it, Ukraine!», член правління ГО «Мир на долоні» та президент ГО «EducationUp».

Входив до складу Ради молодих вчених, експерт з питань освіти, ІТ, екології, ВПО, соціального підприємництва та суміжних питань. Веде успішну освітню діяльність – навчає підростаюче покоління інформатики. Увійшов до ТОП-50 кращих вчителів України за версією Global Teacher Prize 2019. Сертифікований експерт спільноти та вчитель-новатор Microsoft 2019. Раді такому поповненню у нашому комʼюніті.

ЗеМолодіжка Херсонщини провела руханку

В одному з мальовничих парків активні прихильники зібралися разом, аби провести руханку. Під час зустрічі отримали порцію заряду не лише від фізичних вправ, а й від спілкування між собою. Деякі прихильники з інших міст приєдналися навіть онлайн.

Лідери ЗеМолодіжки зібралися на онлайн-зустрічі 

Учасники поділилися враженнями від заходів, які провели у травні, обговорили плани на червень, виконання KPI, залучення нових прихильників та лідерів громад. А ще познайомили нового лідера ЗеМолодіжки Житомирщини з іншими учасниками комʼюніті. Були підтримані нові ініціативи та пропозиції заходів від наших прихильників, які плануємо організувати протягом літа.

Зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Броварів

Прихильники ЗеМолодіжки Броварів провели офлайн-зустріч, де обговорили ряд важливих питань: залучення нових прихильників ЗеМолодіжки, планування заходів, які будуть цікаві молоді, а також реалізацію проєктів.

На Полтавщині відбувся регіональний форум 

До форуму долучилися представники різних молодіжних структур, які поділилися досвідом участі молоді в регіональному розвитку. Учасники подякували всім, хто взяв участь у форумі. Це була унікальна можливість зустрітися з активною молоддю регіону, обговорити важливі теми та поділитися досвідом і новими ідеями.

У Києві відбувся довгоочікуваний форум до третьої річниці ЗеМолодіжки

Разом з прихильниками обговорили розвиток молоді у політиці та участь у регіональному розвитку. До заходу долучилися понад 100 прихильників та топові представники політичної сфери. 

ЗеРуханка набирає обертів на Хмельниччині 

У селищі Закупне відбулося спільне тренування просто неба. Захід зібрав багато молоді та інших активних мешканців, які об’єдналися заради здорового способу життя, розвитку спорту та спортивного виховання. Метою заходу була популяризація здорового способу життя серед молоді, а також сприяння розвитку спорту та спортивного виховання. Учасники насолоджувалися фізичними вправами на свіжому повітрі, отримали заряд енергії та позитивні емоції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy