Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 108
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Дискусія про політичний імідж від ЗеМолодіжки Вінниччини, флешмоб до Дня єднання від прихильників ЗеМолодіжки Херсонщини, захід «Особливості роботи народного депутата у період воєнного стану» у Києві та про вплив російської пропаганди на українське суспільство на Сумщині. 

Про ці та інші новини незламної молоді — у дайджесті. 

Дискусія про політичний імідж від ЗеМолодіжки Вінниччини

13 лютого відбулася захоплююча дискусія на тему «Політичний імідж як ключовий аспект особистого бренду». Учасники заходу обговорювали різні елементи створення та управління політичним іміджем для розвитку особистого бренду в політичному середовищі. Було висвітлено стратегії використання комунікації та медіа для покращення іміджу. Особливу увагу молодь приділила поширенню інформації серед громадськості та взаємодії через соціальні мережі.

Флешмоб до Дня єднання від прихильників ЗеМолодіжки Херсонщини

16 лютого в Україні відзначається особливе свято — День єднання. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу. Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини, які наразі розкидані по всій Україні, організували флешмоб. На фото представники молодіжного ком’юніті тримають у руках таблички з різними гаслами «Єднання — це…». Молодь зазначила: «Тільки разом ми зможемо протистояти будь-яким випробуванням! Нехай єднання охопить кожну ділянку нашої неподільної землі!»

Про вплив російської пропаганди на українське суспільство поговорили на Сумщині

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини зібралися на першу зустріч серії обговорень про вплив російської пропаганди на українське суспільство. Учасники обговорили: історію виникнення міфу “Українці та росіяни – один народ” та “Хто створив Україну, або як Росія привласнила собі історію становлення окремої держави”.

У Києві відбувся захід «Особливості роботи народного депутата у період воєнного стану»

Спеціальним гостем заходу став Сергій Гривко – народний депутат від «Слуги Народу». Пан Сергій поділився своїми секретами успіху. Зокрема, разом з ним учасники обговорили: як стати народним депутатом, особливості роботи Верховної Ради та поради для молоді, як реалізуватись в політиці.

Прихильники ЗеМолодіжки Рівненщини поспілкувалися з депутаткою Рівненської обласної ради Юлією Шигоревою 

Пані Юлія поділилася з прихильниками історією свого професійного шляху, розповіла про особливості роботи в соціальному секторі, зокрема, про допомогу ВПО у межах діяльності ГО «Центр інтеграції», що у Рівному. Окрім того, депутатка порадила молоді до читання роман «Тінь гори» Грегорі Девіда Робертса, що є продовженням міжнародного бестселера «Шантарам». Прихильники отримали відповіді на свої запитання та були проінформовані про можливості долучення до реалізації молодіжних проєктів у Рівненській області.

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини взяли участь у регіональному спортивному форумі ветеранів

Форум був організований Полтавською обласною організацією ПП «Слуга Народу», за підтримки її очільника, народного депутата України Олексія Устенка. До обговорень долучилися народний депутат Василь Вірастюк, Федерація стронгменів України, представники місцевої влади, громадських організацій, ветеранських центрів, ветерани та військові. Під час заходу учасники обговорили спортивно-реабілітаційні програми в регіоні, роль спорту у відновленні ветеранів і створення робочих місць для ветеранів. А також: що потрібно зробити, аби ветерани могли отримувати гідну медичну та психологічну допомогу. Легко могли змінити професію, мали доступ до всіх послуг, отримували повну підтримку від держави й реалізовували себе у спорті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy