Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Змінотворці продовжують працювати задля перемоги: ЗеМолодіжки Херсонщини, Запоріжжя та Кривого Рогу доставляють гуманітарну допомогу, а прихильники Полтавщини долучилися до благодійного квесту на підтримку ЗСУ. Більше розповідаємо у дайджесті.

Політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко допоміг Запоріжжю отримати гуманітарний вантаж 

Запоріжжя стало прихистком для тисяч переселенців з тимчасово окупованих територій. За сприяння народного депутата Олександра Санченка до гуманітарного ХАБу «Слуги Народу» в Запоріжжі передали гуманітарний вантаж. 

Лідер ЗеМолодіжки Запоріжжя Максим Болотов розповів, що у складі гуманітарного вантажу – консерви, засоби особистої гігієни, одяг та іграшки, а також дитяче харчування і памперси.

ЗеМолодіжка Полтавщини організувала квест для допомоги ЗСУ

Нещодавно лідер ЗеМолодіжки Полтавщини Євгеній Марченко та прихильники руху організували офлайн-квест вулицями та парками Полтави. Всі учасники мали можливість зробити благодійний внесок від команди. Зібрані кошти передали до волонтерського центру. Їх витратять на потреби ЗСУ та тероборони.

ЗеМолодіжки Кривого Рогу та Херсонщини об`єдналися заради перемоги

Учасники ЗеМолодіжки Кривий Ріг весь час тримають зв’язок між собою та приходять на допомогу кожному, хто цього потребує. Цього разу допомагали Херсонщині. Лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад попросив підтримати людей з тимчасово окупованих територій, які не можуть знайти ліки. Команда Кривого Рогу зібрала все необхідне, а вантаж з медикаментами вже їде до українців.

ЗеМолодіжка долучилася до оновлення найбільшого прапора в Миколаївщині

Депутат Миколаївської міської ради від партії «Слуга Народу» та лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков разом із командою долучилися до заміни полотна прапору України у середмісті Миколаєва на нове. Його придбала команда благодійного фонду «Синергія Миколаївщини», до складу якої і входить депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy