Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Змінотворці продовжують воювати кожен на своєму фронті: прихильники ЗеМолодіжок Донеччини та Херсонщини допомагають переселенцям, активісти ЗеМолодіжки Буковини борються з фейками, а наші волонтери з Києва продовжують доставляти гуманітарну допомогу. Більше розповідаємо у щотижневій підбірці новин.

Лідери ЗеМолодіжки Донеччини підтримують вимушених переселенців

Лідер ЗеМолодіжки Соледару Ігор Зелений вже декілька місяців спільно з партнерами продовжує активно допомагати вимушеним переселенцям з Донеччини та надавати гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує.

ЗеМолодіжка Буковини долучилася до боротьби з фейками 

9 липня у місті Чернівці відбувся семінар щодо кібербезпеки та боротьби з фейками, організований Офісом соціальної адаптації. До заходу долучилася команда Буковини. Професійні тренери поділилися з молоддю практичними уміннями, як аналізувати інформацію та відрізняти правду від фейків.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини волонтерять всією родиною

Ігор разом з дружиною та донькою евакуювалися в перші дні війни, бо в їхньому населеному пункті розпочалися активні бойові дії. Проте за межами області вони одразу почали діяти. Родина допомагала місцевим мешканцям з розчищенням та облаштуванням бомбосховища, долучалася до завантаження і розвантаження гуманітарної допомоги. Також разом родина Пилипенків обробляла землю, сіяла зернові та картоплю, аби в майбутньому поділитися урожаєм з тими, хто цього потребуватиме.

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини подякував зірковим друзям за підтримку бійців на передовій

До Миколаєва вкотре завітали українські артисти, що дають благодійні концерти для наших захисників на передовій. Обласний лідер ЗеМолодіжки зустрів гостей та подякував хлопцям за те, що вони роблять.

ЗеМолодіжка Київ продовжує волонтерити та доставляти гуманітарну допомогу

Лідер ЗеМолодіжки Київ Олександр Кузняк разом із Координаційним Штабом Волонтерів продовжують працювати. Команда отримала 14 контейнерів гуманітарної допомоги від партнерів з Канади. Так тримати!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy