Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 87
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Форум ЗеМолодіжки Херсонщини до триріччя комʼюніті, обговорення кібербезпеки на Харківщині, круглий стіл від ЗеМолодіжки Хмельниччини та зустрічі з прихильниками. Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті. 

Форум ЗеМолодідки Херсонщини до триріччя комʼюніті

Вихідними відбувся регіональний форум ЗеМолодіжки Херсонщини до третьої річниці ком’юніті. Під час заходу відбулися дві панельні дискусії: участь молоді в регіональному розвитку та приклади роботи з молоддю інших областей.

Протягом форуму учасники обговорили тему залучення молоді у молодіжну політику регіонів. Також прихильники розглянули приклади партнерства між молодіжними організаціями та місцевими органами влади. Крім того, прихильники обмінялися досвідом реалізації успішних проєктів, реалізованих за останній час.

На Київщині відбулася зустріч ЗеМолодіжки Білоцерківщини

Разом із депутатом Миколою Котушенком прихильники обговорили молодіжну політику Київщини: її роль у житті країни та долученість до проєктів. А також окреслили основні напрямки роботи на наступні два місяці. Для нових прихильників представили чат-бот та розповіли про попередню діяльність ЗеМолодіжки.

ЗеМолодіжка Харківщини провела онлайн круглий стіл про кібербезпеку

Прихильники обговорили кіберграмотність, розвиток держави та критичне мислення громадян в умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України. Під час круглого столу учасники проаналізували стан кібербезпеки в Україні в контексті воєнного стану.

Прихильники ЗеМолодіжки Буковини долучилися до форуму

ЗеМолодіжка Буковини долучилися до форуму «EcoFuture Of Ukraine» на Вінниччині, організатором якого є Міністерство молоді та спорту України, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації у партнерстві з громадською організацією «ЕкоБенд».

Метою заходу було створення платформи для широкої громадськості, експертів, державних органів та бізнесу з метою спільної роботи над стратегіями збереження та оновлення екологічної стійкості в Україні. Форум надав можливість обговорити можливі шляхи відновлення та захисту природних ресурсів у громадах по всій території країни.

Круглий стіл «Інформаційна гігієна для молоді під час війни» від ЗеМолодіжки Хмельниччини

У Кам’янці-Подільському відбувся захід, учасники якого обговорили та проаналізували питання захисту молоді від негативного впливу інформації та пропаганди під час воєнних конфліктів. Це є ключовим завданням для забезпечення безпеки і ментального здоров’я молоді.

Разом з молоддю у дискусіях взяли участь: політичний консультант та політтехнолог Ярослав Макітра та заступник голови Кам’янець-Подільської РВА, депутат Чемеровецької селищної ради Юрій Завальнюк. Лідер ЗеМолодіжки Кам’янець-Подільського району, депутат Кам’янець-Подільського району від партії «Слуга Народу» Дмитро Атаманчук відзначив важливість таких заходів для молоді.

Прихильники ЗеМолодіжки Кіровоградщини на Форумі регіональних лідерів

Активні прихильники ЗеМолодіжки долучилися до Форуму регіональних лідерів Кіровоградщини політичної партії «Слуга Народу». Розвиток громад, роль жінок та молоді у політиці, міжнародне співробітництво та досвід розвʼязання регіональних проблем – ці та інші питання обговорювали учасники форуму.

У рамках форуму відбулися наступні  панельні дискусії: відповідальність та лідерство Кіровоградщини (інвестиція в майбутнє України), робота в умовах війни (місцеві ініціативи та міжнародна діяльність). На одній з дискусій виступила лідерка Земолодіжки Кіровоградщини Олеся Козяк.

Прихильники Кривого Рогу побудували плани подальшого розвитку руху

Днями відбулася вже традиційна зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Кривого Рогу. На заході: проаналізували запропоновані під час нашого форуму проєкти; обговорили план подальшої роботи та зустрічі з новими прихильниками; попрацювали над розробкою плану подальшого розвитку руху та окреслили питання, розгляд яких був би цікавий молоді нашого регіону.

На Черкащині відбулася зустріч на тему «Почни політичну кар’єру зараз»

На заході активна молодь обговорила спільні плани з побудови успішної політичної кар’єри та розвитку молодіжної політики. Представник партійного осередку прес-секретар Черкаської обласної організації Політичної Партії «Слуга Народу» взяв участь в заході та розповів молоді про життя молодих політиків та виклики, які перед ним стоять.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy