Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 117
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Круглий стіл на Хмельниччині, долучення прихильників ЗеМолодіжки Херсонщини до воркшопу для ВПО, форум до триріччя ЗеМолодіжки у Миколаєві. Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучилися до воркшопу для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб

Захід був одним із серії воркшопів «Молодь 2035» від Ради з молодіжних питань при Президентові України та Міністерства молоді та спорту України. Мета воркшопу – аналіз поточного стану справ у різних сферах молодіжної політики та врахування отриманих даних під час розробки Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 роки.

Під час зустрічі обговорили важливі питання, які хвилюють молодь, що змінила своє місце проживання внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Також разом знайшли ряд шляхів їхнього вирішення в розрізі молодіжної політики України.

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини долучилися до зустрічі з представниками Вінницького державного педагогічного університету

Обласний лідер Микола Кобися, адміністратор та прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини взяли участь у зустрічі з представниками Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, яку ініціювала народний депутат України Ірина Борзова.

У рамках зустрічі відбулось обговорення реалізації проекту «DebatON» – першої в Україні онлайн-платформи для дебатів для створення симуляційної системи гри.

Учасники мали можливість обговорити ключові аспекти розвитку платформи, зокрема технічні вимоги, функціональні можливості та очікувані результати. Основна мета «DebatON» – надати користувачам інструменти для проведення онлайн-дебатів, що дозволить підвищити рівень критичного мислення, ораторських навичок та знань з різних галузей.

У Миколаєві відбувся форум до третьої річниці ЗеМолодіжки

На форум завітали близько 50 осіб: активні прихильники ЗеМолодіжки Миколаївщини, представники територіальних громад та молодіжних організацій області.

Серед запрошених гостей були: Олександр Пасічний, народний депутат, голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», Ігор Копитін, народний депутат, Георгій Зантарая, лідер ЗеМолодіжки Києва, депутат Київради та Максим Коровай, начальник Первомайської селищної військової адміністрації.

Учасники разом з гостями змогли поспілкуватись про можливості та інструменти для роботи в громадах. Проговорили основні теми розвитку області та відновлення нашої держави після перемоги.

ЗеМолодіжка Хмельниччини провела круглий стіл «Участь збірної України в Євро 2024 у контексті молодіжної політики»

Основні теми обговорення на круглому столі були: підтримка молодіжних ініціатив у спорті та молодіжна спортивна дипломатія. Учасники обговорили роль громадських та державних організацій у створенні сприятливого середовища для розвитку молодіжного спорту. Визначили ключові напрямки співпраці та підтримки молодих спортсменів.

Також прихильники розглянули, як участь збірної України на Євро 2024 сприяє підвищенню міжнародного престижу та сприйняттю України на міжнародній  арені через спортивні досягнення.

Онлайн-зустріч прихильників ЗеМолодіжки Буковини

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч ЗеМолодіжки Буковини, на якій прихильники обговорили багато цікавого. Відбулася презентація діяльності обласної команди за 3 роки ЗеМолодіжки, прихильники поділилися досягненнями та важливими проєктами, реалізованими за цей період. Особливе місце приділили розробці ідей для об’єднання та зміцнення ком’юніті в громадах.

Також учасники зустрічі активно ділилися своїми ідеями та пропозиціями щодо майбутніх заходів та проєктів для ком’юніті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy