Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 66
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

На Вінниччині, Житомирщині та у Кривому Розі відбулися форуми до третьої річниці ЗеМолодіжки, круглий стіл ЗеМолодіжки Білоцерківщини, дискусія про кібербезпеку на Хмельниччині.

Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті.

У Вінниці відбувся регіональний форум з нагоди третьої річниці ЗеМолодіжки

Відбувся форум ЗеМолодіжки Вінниччини «Сильні разом» за участі представників влади, студентського самоврядування, територіальних громад, громадських об’єднань та небайдужої молоді. 250 учасників, 28 команд з різних територіальних громад та навчальних закладів отримали змогу представити власну омріяну ініціативу.

Круглий стіл для прихильників ЗеМолодіжки Білоцерківщини

Лідери ЗеМолодіжки Білоцерківщини провели круглий стіл на тему «Європейські цінності: основа нашого спільного дому». Під час розгляду теми акцентували увагу на таких ключових аспектах європейських цінностей: права людини, демократія, верховенство права та соціальна справедливість. Також учасники заходу обговорили питання залучення активної молоді міста до комʼюніті ЗеМолодіжки.

Форум до третьої річниці ЗеМолодіжки у Кривому Розі

Форум до третьої річниці ЗеМолодіжки Кривого Рогу мав на меті зібрати чимало активної молоді задля розуміння можливостей та інструментів, за допомогою яких можна ефективно працювати в своїх громадах. У вирішенні цього питання допомогли гості заходу: депутати обласної ради Тетяна Чабанова та Олександр Савченко, депутат міської ради Олег Подкопаєв, депутат Саксаганської райради Станіслав Моргач та в.о. проректора ДУЕТ Валентин Орлов. Гості поділилися своїм досвідом і порадами.

Цінність таких заходів полягає в формуванні горизонтальних звʼязків з однодумцями, розширенні кола контактів, обміні досвідом для досягнення спільних результатів.

ЗеМолодіжка Хмельниччини провела дискусійну панель про кібербезпеку 

Під час зустрічі обговорили важливі питання забезпечення інформаційної гігієни, проаналізували правила поведінки в Інтернеті, аби не натрапити на шахраїв. Також учасники окреслили загальні принципи безпечного використання інформаційних ресурсів та їхнього аналізу. До заходу долучилися заступник голови Кам’янець-Подільської РВА Юрій Завальнюк, депутат Чемеровецької селищної ради, лідер ЗеМолодіжки Хмельниччини Володимир Новак та представники поліції.

Нам 3 роки: молодіжний форум ЗеМолодіжки Житомирщини

На заході молодь змогла взяти участь в обговоренні молодіжної політики та поспілкуватися з гостями. Гостями форуму були Ігор Баранов, заступник голови ради з питань ВПО при Житомирській ОВА, Дмитро Ткачук, голова ГО «Молодіжний інтегральний центр» та Олександр Крамар, лідер ЗеМолодіжки Київщини.

Круглий стіл «Особистий бренд політика. Ефективне використання технологій для успішної комунікації» на Волині 

Прихильники ЗеМолодіжки Волині обговорили сучасні тенденції у формуванні особистого бренду політика, визначили ключові аспекти, що впливають на образ політика в онлайн-середовищі. Проаналізувавши успішні приклади використання цифрових інструментів, з’ясували роль соцмереж та медіа у підтримці чи руйнуванні бренду політика. 

Форум до третьої річниці ЗеМолодіжки відбувся в Івано-Франківську

Участь у заході взяли близько 100 учасників з Івано-Франківська та області, а також прихильники ЗеМолодіжки зі Львова, Чернівців, Рівного, Тернополя, Харкова.

До заходу долучилися народні депутати від партії  «Слуга Народу», депутати обласної, міської та районної ради Івано-Франківщини. Учасники мали можливість поспілкуватися на такі теми як: участь молоді в регіональному розвитку, роль молоді в умовах воєнного часу, спорт під час війни, як побудувати за допомогою нього правильну дипломатію та як особистий бренд впливає на формування політичного іміджу.

Онлайн-зустріч прихильників ЗеМолодіжки Херсонщини 

Спілкування було плідним: представили нових прихильників ЗеМолодіжки Херсонщини, підсумували результати роботи за травень, обговорили плани, ідеї та потенційні проєкти на майбутнє. А також обмінялися думками, креативними ідеями та відповіли на актуальні запитання учасників міту. Особливу увагу приділили обговоренню деталей майбутнього регіонального форуму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy