Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 119
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Форум у Кропивницькому, круглий стіл у Харкові, руханка у Хмельницькому, зустрічі у Кривому Розі та Борисполі. Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

У Кропивницькому відбувся форум до третьої річниці ЗеМолодіжки 

У першому блоці заходу презентували діяльність ЗеМолодіжки за три роки. Учасники заходу поспілкувалися з народним депутатом України Олександром Дануцою, головою Кіровоградської обласної організації партії «Слуга народу» Михайлом Бєжаном, секретарем Знамʼянської міської ради Вікторією Зеленською, депутатом Кропивницької міської ради Тіграном Хачатряном та лідеркою ЗеЖінок Кіровоградщини Анною Зарічною. На заході говорили про розвиток молодіжного підприємництва, співпрацю та реалізовані молодіжні проєкти з владою і дискутували, чому важливо бути соціально-активним та брати участь у міжнародних проєктах. 

Другий блок був на тему «Можливості для молоді та розвиток молодіжної політики в регіонах». Почуті ідеї та пропозиції стануть фундаментом для подальших дій та ініціатив, спрямованих на підтримку молоді.

ЗеМолодіжка Харківщини провела круглий стіл «Молодь в громаді» 

До заходу долучилася депутатка, голова фракції «Слуга Народу» у Циркунівській сільській раді Тетяна Івлева. Разом з учасниками Тетяна обговорила роль молоді в сільській раді, поділилася своїм досвідом на посаді. Прихильники отримали заряд мотивації на подальшу діяльність, поспілкувалися та поставили цікаві питання, які їх турбують.

У Кривому Розі відбулася зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки 

Основною темою обговорення був Форум, який відбудеться 1 червня. Точкова підготовка, коригування всіх етапів та завдань – все стосувалося Форуму, присвяченому триріччю ЗеМолодіжки. Учасники зустрічі також долучилися до онлайн-конференції, приуроченій до підготовки до Глобального саміту миру.

ЗеМолодіжка Хмельниччини провела руханку 

Учасники заходу отримали запас бадьорості та енергії ледь не на весь наступний місяць, а все тому, що сходили на ЗеРуханку у парку ім. Чекмана. Заняття спортом на свіжому травневому повітрі, та ще й з такою компанією –  хіба може бути щось краще?!

Відбулася зустріч прихильників ЗеМолодіжки у Борисполі 

Зацікавлена молодь зібралася разом, аби обговорити події, які відбулися, та плани щодо майбутніх заходів. Під час зустрічі відбулося знайомство з новими прихильниками ЗеМолодіжки. Їм розповіли про досвід роботи з молодіжкою, представили чат-бот – потужний інструмент на шляху до змін та покращення в молодіжній політиці. Також обговорили питання розвитку молодіжної політики у громаді та шляхи залучення нових прихильників. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy