Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 129
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Нові заходи та зустрічі на міжнародній арені, дебати про свободу слова у Кривому Розі та захід «Сильні України» на Хмельниччині. Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки долучилися до сьомого заходу Voices from Ukraine

Ця онлайн-сесія була присвячена дослідженню поточної динаміки підтримки України у Західному світі. Разом з іншими учасниками наші прихильники обговорили ефективні комунікаційні стратегії для підтримки української боротьби за свободу та суверенітет і вплив політичної риторики на майбутнє України.

Лідерка ЗеМолодіжки Полтавщини зустрілася з представниками муніципалітетів Італії

Обласна лідерка ЗеМолодіжки Полтавщини Валерія Лейбель разом з головою Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олексієм Устенком та іншими представниками партії зустрілася з представниками муніципалітетів Італії. Учасники обговорювали можливості підписання договорів дружби та конкретну допомогу громадам Полтавщини, зокрема в сферах медицини, транспорту для шкіл, муніципальної техніки, а також обмін досвідом у сфері реалізації молодіжної політики.

Крім того, обговорювалася можливість організації канікул для дітей українських військових в Італії.

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини долучилася до заходу «Сильні України»

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини долучилася до заходу «Сильні України», який організовувався Федерацією стронгмену України за підтримки народних депутатів від політичної партії «Слуга народу» Сергія Мандзія та Юрія Заславського, Хмельницького міського голови, Хмельницької ОВА та меценатів.

Багато військових були з протезами після поранень. Дивлячись на них, ми маємо більше говорити про інклюзивність, повернення та інтеграцію військових до цивільного життя. Наші захисники проявляють силу та незламність свого духу. Завдяки ним існує українська держава.

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу провели дебати на тему «Свобода слова під час війни: за чи проти?»

Днями прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу провели дебати на тему «Свобода слова під час війни: за чи проти?». До заходу долучилися депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Слуга Народу» Олександр Савченко, голова Покровської районної в місті ради Андрій Соколовський та депутати Криворізької міської ради від партії «Слуга Народу» Світлана Максимчук, Світлана Лузан, Олег Подкопаєв та Юрій Сова.

Дебати – це знаряддя для розвитку навичок критичного мислення та висловлювання. І водночас шлях до активної позиції в житті. Уміння публічно довести свою думку, обрати власний спосіб розв’язання певної проблеми та переконати інших у його доцільності вельми потрібні в сучасному житті. Треба відзначити, що досвід спілкування та обговорення в командах сприяють підвищенню рівня комунікації між усіма учасниками. Обидві сторони добре підготувались, доводили свої позиції та спростовували аргументи опонентів дуже вдало.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy