Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 122
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка на Мюнхенській безпековій конференції, зустрічі з прихильниками, онлайн-дебати та панельні дискусії. 

Про ці та інші новини незламної української молоді — у дайджесті.

ЗеМолодіжка на Мюнхенській безпековій конференції 

Лідерка міжнародного напрямку Аліна Піддубна долучилася до Мюнхенської безпекової конференції. Вона активно брала участь у різних заходах, що спрямовані на вирішення актуальних проблем безпеки в сучасному світі. Під час круглого столу “Навігація під час змін: безпекові виклики в багатополярному світі” Аліна висловлювала обґрунтовані тези щодо геополітичних трансформацій та їхнього впливу на міжнародну безпеку. Звісно, конференція не могла обійтися без обговорення ситуації в Україні. Крім того, лідерка зустрілася з представниками молодіжних організацій, таких як Junge Liberale JuLis, де обмінювалася ідеями щодо спільних проєктів та ініціатив у сфері молодіжної політики. 

Зустріч із прихильниками ЗеМолодіжки Лохвицької ТГ на Полтавщині

Під час зустрічі прихильники обмінялися думками щодо розвитку громади, обговорили новий вектор розвитку на 2024 рік і проговорили організацію високоефективної роботи в лютому. Також молодь познайомилася з новими прихильниками. 

Public debate 2.0 з прихильниками ЗеМолодіжки Кривого Рогу 

Прихильники ЗаМолодіжки Кривого Рогу провели Public debate на тему: “Пропаганда: за чи проти?”. Захід мав на меті дати можливість учасникам висловлювати свої думки, переконувати оточуючих у власній правоті, спираючись саме на свої знання та досвід у різних галузях та формулювати контраргументи. “Саме це є надзвичайно важливим у сучасному світі. Такі заходи є необхідними та актуальними для молоді. Дякую кожному та кожній за долучення та активну участь”, – акцентувала лідерка руху ЗеМолодіжки Кривого Рогу Яна Казаріна.

Про вплив російської пропаганди поговорили на Сумщині

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини зібралися на другу зустріч серії обговорень про вплив російської пропаганди на українське суспільство. Учасники розглянули: історію виникнення міфу «ОУН та УПА – нацисти. Як Росія зробила з героїв ворогів» та історичні кордони України.

Панельна дискусія на тему цивільної безпеки від ЗеМолодіжки Хмельниччини 

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини організовували дискусійну панель з цивільної безпеки у місті Камʼянець-Подільський. Учасники обговорили важливі аспекти збереження життя та здоров’я під час проведення масованих ракетних атак росіянами. А також, як реагувати на незрозумілі предмети, що можуть бути вибухонебезпечними, як надавати першу домедичну допомогу та як вберегти себе від паніки та багато інших тем. До заходу долучилися представники ДСНС, заступник голови Камʼянець-Подільської РВА та депутат Чемеровецької районної ради від партії “Слуга Народу” Юрій Завальнюк, який розповів про законопроєкт нардепа Сергія Мандзія «Про добровольців пожежної дружини».

Зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Івано-Франківщини

Молодь Івано-Франківщини продуктивно попрацювала на зустрічі. Прихильники поспілкувались про діяльність ЗеМолодіжки наступного місяця та організацію заходу, який незабаром відбудеться. 

https://www.instagram.com/reel/C3aOOHsIay_/?igsh=M2wxZTlmMHd2ZXlq

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy