Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 78
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Черговий досвід на міжнародній арені, дискусія про кібербезпеку на Хмельниччині, круглі столи на Житомирщині та Закарпатті. Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Прихильниця ЗеМолодіжки Валерія Чижик долучилася до Європейського економічного Конгресу

Це – одна з найбільших ділових подій у Центрально-Східній Європі, що об’єднала тисячі представників бізнесу, політичних високопосадовців, очільників компаній та міжнародних інвесторів. Цьогоріч на Конгресі були присутні премʼєр-міністр Польщі Дональд Туск, президентка Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн, єврокомісарка з питань енергетики Кадрі Сімсон, державний секретар Міністерства економіки Словаччини Каміль Шашко та інші. Учасники заходу обговорили: шляхи розвитку європейської економіки, розширення торгівлі зі стратегічними партнерами та вигідні можливості для інвестицій.

Лідерка міжнародного напрямку ЗеМолодіжки Аліна Піддубна долучилася до конгресу Junge Liberale у Німеччині

У заході також взяли участь молодіжки з Ізраїлю, Австрії та Єгипту. Міжнародний досвід надзвичайно важливий, тому обмін досвідом на різноманітних семінарах та багато нової інформації стали для комʼюніті ЗеМолодіжки крутим кейсом. Аліна у своєму виступі відзначила важливість продовження підтримки України. Особливо приємною була можливість обмінятися думками з Беттіною Старк-Ватцінгер, міністеркою Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини.

На Житомирщині обговорили популяризацію здорового образу життя

ЗеМолодіжка Житомирщини провела круглий стіл. Під час заходу обговорили теми популяризації здорового способу життя та ролі молоді у державній політиці. 

У Шепетівці відбулася дискусія на тему кібербезпеки

Прихильники ЗеМолодіжки обговорили питання інформаційної гігієни в мережі, убезпечення власних акаунтів у соціальних мережах та якісного аналізу інформації, що надходить з неперевірених джерел. ЗеМолодіжка Хмельниччини розуміє, наскільки активні наші прихильники у соцмережах і як багато часу вони проводять в інтернеті, а тому ми хочемо, щоб вони мали інформацію для збереження своїх даних та протидії кібератакам росіян. 

На Закарпатті відбувся круглий стіл про розвиток у політиці 

ЗеМолодіжка Тячівського району провела круглий стіл, учасники якого обговорили, як можна досягти успіху, розвиватися в політичному напрямку, долучатися до того, що втілюють органи самоврядування на місцях. До заходу долучився голова Тячівської районної адміністрації Тімур Аверін. Тімур Аверін наголосив, що все залежить від готовності молодої людини робити щось для своєї громади та країни загалом, від активної громадянської позиції та бажання бути долученим. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy