Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 65
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Зустрічі з прихильниками ЗеМолодіжки Кривого Рогу, Полтавщини та Івано-Франківщини, новий лідер ЗеМолодіжки Тернопільщини, а також форуми до триріччя ЗеМолодіжки на Волині та Буковині. Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Новий лідер ЗеМолодіжки Тернопільщини

ЗеМолодіжка представила нового лідера Тернопільщини. Ним став Володимир Рацин – студент, волонтер, громадський діяч, організатор благодійних заходів. Володимир навчається на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету. Нещодавно хлопця обрали студентським деканом факультету, де він організовує різноманітні заходи, зустрічі, наради та сприяє ініціативам студентів. А також активно співпрацює з адміністрацією університету для поліпшення умов навчання та життя на факультеті.

Прихильники ЗеМолодіжки Житомирщини долучилися до форуму «Молодь без кордонів»

Прихильники ЗеМолодіжки Житомирщини долучилися до форуму «Молодь без кордонів» (Ізраїль-Україна). На заході учасник обговорювали стан молодіжної політики, шукали шляхи його покращення та налагоджували міжнародні відносини з іноземними молодіжками. Однією зі спікерок була Ольга Сокирко, прихильниця ЗеМолодіжки Житомирщини.

Продуктивна зустріч із прихильниками ЗеМолодіжки Івано-Франківщини

На щомісячній зустріч з прихильниками вдалося: обговорити організацію крутої події, яку анонсують вже незабаром, поспілкуватися про майбутні заходи та діяльність, проаналізувати виконану роботу. Молодь готова до нових викликів та досягнень!

https://www.instagram.com/reel/C6OrJwzIOfq/?igsh=MTB2NTQ3aTRudXFhdw%3D%3D

На Волині відбувся регіональний форум ЗеМолодіжки

27 квітня у Луцьку відбулася наймасштабніша молодіжна подія регіону, на якій зібралася активна та прогресивна молодь, народні депутати України, представники громадських організацій та місцевих рад. Учасників привітали народний депутат, голова Волинської обласної організації партії «Слуга Народу» Валерій Стернійчук та депутат Волинської обласної ради Олександр Сачук.

Першою частиною форуму стала панельна дискусія, де народний депутат, політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко та народний депутат Олексій Жмеренецький разом з представниками молодіжних організацій відповідали на запитання активної молоді. У другій частині заходу молодь у групах обговорила рекомендації для покращення молодіжної політики в області.

На Буковині відбувся форум з нагоди триріччя ЗеМолодіжки

У заході взяли участь близько 100 прихильників та лідерів ЗеМолодіжки Буковини. Також до форуму долучилися народний депутат України та політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко, народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Жмеренецький, представники громадських організацій і молодіжних рад, депутати Чернівецької міської, обласної та районної рад.

Учасники заходу обговорили значення молодіжної політики та політики загалом, що може стимулювати молодих людей нею займатися, як і для чого потрібно створювати молодіжні ради та обʼєднання.

На форумі бути розкрито багато важливих питань, які стануть фундаментом діяльності ЗеМолодіжки Буковини.

Відбулася довгоочікувана зустріч прихильників у Кобеляцькій ТГ

Під час зустрічі прихильники змогли поговорити про те, як покращити громаду та обмінялися цікавими ідеями. Було надзвичайно важливо почути різні думки та погляди.

Також ми з радістю познайомилися з новими прихильниками. Під час зустрічі молодь згенерувала безліч ідей для майбутніх проєктів та ініціатив, які допоможуть розвивати громаду.

Серія зустрічей з прихильниками ЗеМолодіжки Кривого Рогу продовжується

Днями активна молодь Кривого Рогу зустрілася для обговорення спільних ініціатив, які плануються реалізувати найближчим часом. Також були напрацьовані кроки для реалізації майбутніх проєктів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy