Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 108
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки зібралися на Youth Media Forum, ЗеМолодіжки Харківщини та Хмельниччини провели руханки, відбулася зустріч лідерів громад Бориспільського району ЗеМолодіжки Київщини. Про ці та інші новини української молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки зустрілися на Youth Media Forum

Учасники заглибились у тему медійної безпеки під час війни та дізналися більше про функціонування засобів масової комунікації. Завдяки запрошеним гостям учасники мали змогу ознайомитися з роботою медійної сфери у період воєнного часу, сучасними тенденціями у розвитку ЗМІ та ідеями розвитку молодіжних медіа у регіонах.

Протягом заходу прихильники налагоджували ефективну комунікацію та обмінювались ідеями. А працюючи в групах, обговорювали побудову ефективної медійної стратегії на рівні областей. Форум підкреслив необхідність спільних зусиль у формуванні стійких та ефективних медійних стратегій для забезпечення інформаційної безпеки в умовах сучасних викликів.

Лідер ЗеМолодіжки Івано-Франківщини долучився до українсько-шведської конференції

Максим Мензатюк долучився до українсько-шведської конференції в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина). 6-денна спільна робота зі шведськими партнерами допомогла розпочати розробку двох проєктів для Коломиї Івано-Франківської області – один інфраструктурний для покращення якості надання послуг мешканцям, другий проєкт – в освітній сфері.

Організатори – Swedish International Centre for Local Democracy. Завдяки цій організації 12 міст, селищ і сіл з України та 12 муніципалітетів зі Швеції проходять серію тренінгів та працюватимуть над розробкою спільних проєктів. Це допоможе ефективніше залучати кошти для громад.

Прихильники ЗеМолодіжки Харківщини взяли участь у руханці

Під час дистанційного формату освіти важливо підтримувати гарний фізичний стан молодих людей. До того ж так не вистачає спілкування наживо. «ЗеРуханка» – традиційний захід ЗеМолодіжки, який розвʼязує ці проблеми. Така активність на свіжому повітрі дозволяє молодим людям розімʼятися, взяти участь у пробіжці, а також провести час у компанії однодумців.

https://www.instagram.com/reel/C6G6n6Jts8d/?igsh=cnFlMHFmcDYwNHlx

У Борисполі відбулася зустріч лідерів громад ЗеМолодіжки Бориспільщини

Учасники зустрічі обговорили залучення нових прихильників ЗеМолодіжки. Крім того, лідери громад подискутували щодо планів майбутніх заходів на Бориспільщині.

Відбулася зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Кривого Рогу

Темою обговорення стала підготовка до форуму до триріччя ЗеМолодіжки. Учасники окреслили основні напрямки підготовки до форуму, запланували наступні задачі для виконання та обговорили основні проєкти на весняно-літній період.

ЗеМолодіжка Хмельниччини відновила традицію руханок на свіжому повітрі

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини хочуть, щоб молодь області була здоровою та підтягнуою. Весна вже досягла екватора, тож мотивацію вийти на вулицю можна легко знайти у дружньому ком’юніті ЗеМолодіжки.

https://www.instagram.com/reel/C6NuraSKdqx/?igsh=Zzhqd2VmeXQ2OXgy

ЗеМолодіжка Рівненщини провела захід «Свідома молодь за екологічне майбутнє»

Учасники заходу в Рівному обговорили важливість екології для сучасного міста та визначили ідеї щодо поліпшення екологічної ситуації. Після активного обговорення учасники разом прибрали територію біля озера Басів Кут.

ЗеМолодіжка Київ провела захід «Молодь під час війни: як залишатися політично та громадсько активним під час війни»

Учасники зустрічі обговорили питання волонтерства, громадської та політичної діяльності.

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини долучились до ідеатону «Лідерство+»

Учасники заходу від МЦ «Романтика» досліджували поняття «лідерство», обговорювали виклики та обмінялися ідеями щодо створення особистого бренду.

Також гості заходу мали можливість поставити питання та отримати поради від іменитих спікерів, серед яких був Михайло Ананченко, депутат Верховної ради України від ПП «Слуга Народу». Крім того, учасники напрацювали рішення викликів, з якими стикаються молоді люди.

Відбулася зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки в Гребінківській громаді

Учасники обмінялися думками про подальший розвиток та візію громади. Відбулося знайомство з новими прихильниками і обговорення  їхніх ідей для майбутніх проєктів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy