Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 82
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Заходи про кібербезпеку на Чернігівщині та Харківщині, форум до 3-річчя ЗеМолодіжки у Львові, прихильники ЗеМолодіжки Сумщини провели зустріч «Безпека в дії: Як врятувати життя в надзвичайних ситуаціях». Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті.

Круглий стіл про кібербезпеку та боротьбу з корупцією на Чернігівщині

Прихильники ЗеМолодіжки Чернігівщини організували круглий стіл, присвячений актуальним питанням кібербезпеки та боротьби з корупцією в умовах війни.

До заходу долучилися гості з кіберполіції та народний депутат від партії «Слуга Народу» Сергій Гривко, який поділився своїми думками щодо ефективних методів боротьби з корупцією та внесенням позитивних змін у суспільство.

Також гості доповіли про нові підходи та стратегії в роботі кіберполіції, що стали важливим кроком у забезпеченні безпеки у кіберпросторі.

У Білій Церкві відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток молодіжної політики в Україні»

Гостею круглого столу стала Тетяна Голотюк, депутатка Білоцерківської міської ради та голова бюджетної комісії БМР. Лідери громад та прихильники ЗеМолодіжки Київщини активно долучилися до обговорення, спільно розглянувши проблеми сьогодення. А також внесли пропозиції щодо покращення умов життя для молоді та проговорили перспективні напрямки розвитку.

Прихильники ЗеМолодіжки Харківщини обговорили питання інфополя

На Харківщині відбувся круглий стіл «ІнфоФільтр». Учасники обговорили ряд актуальних питань, серед яких: як розпізнавати різні види медіаманіпуляцій, які інструменти виявлення неправдивих повідомлень можна використовувати та як поводитись у соціальних мережах під час воєнного стану. Окрім того, дізналися про заходи та практики з протидії дезінформації, ризики поширення недостовірної інформації та їхні наслідки для держави.

https://bit.ly/4b25hz6

Форум до 3-річчя ЗеМолодіжки у Львові

Серія регіональних форумів, присвячених триріччю ЗеМолодіжки, продовжується. Цього разу розповімо про захід ЗеМолодіжки Львівщини.

На форум завітали близько 80 осіб: активні прихильники ЗеМолодіжки Львівщини, лідери територіальних громад та представники молодіжних організацій Львівської області. Також були запрошені гості: Ольга Сподарик, Іван Сапсі, Андрій Сидор, Андрій Панасюк, Богдан Талатур та Ксенія Ільїн.

«Ми були в захваті від можливості зустрітися з кожним, обговорити майбутні плани діяльності, поділитися успішними кейсами та почути нові ідеї для розвитку Львівщини», – розповіли прихильники.

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини провели зустріч «Безпека в дії: Як врятувати життя в надзвичайних ситуаціях»

У рамках зустрічі відбулося обговорення важливих питань: як молодь може сприяти ефективному реагуванню для надання допомоги органам місцевого самоврядування у випадку надзвичайних ситуацій та які конкретні дії молоді можуть сприяти в ефективному реагуванні на надзвичайні ситуації та забезпеченні безпеки населення.

Також обговорили, як молодь може співпрацювати з органами цивільного захисту населення та ДСНС для підвищення рівня безпеки в умовах надзвичайних ситуацій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy