Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 84
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Форум ЗеМолодіжки Хмельниччини до третьої річниці ЗеМолодіжки, еко-толока на Волині, дискусія про домедичну допомогу в Кропивницькому, круглий стіл про політичний дискурс на Житомирщині. 

Про ці та інші новини української молоді – у дайджесті.

У Камʼянці-Подільському на Хмельниччині відбувся форум з нагоди 3-річчя ЗеМолодіжки

У заході взяли участь близько 100 прихильників та лідерів ЗеМолодіжки Хмельниччини. Також до форуму долучилися політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко, народні депутати України від партії “Слуга народу” Сергій Мандзій, Юрій Заславський та Олексій Жмеренецький, представники громадських організацій і молодіжних рад.

«Сьогодні для молоді відкриті всі можливості для реалізації своїх ідей та планів, тому не соромтеся запитувати та черпати досвід з успішних кейсів», – зазначив Олександр Санченко. 

Запрошені гості обговорили з молоддю, що таке політика, що стримує молодих людей нею займатися, як і для чого створювати молодіжні ради та обʼєднання. Упродовж форуму були напрацьовані практичні кейси, що стануть фундаментом діяльності руху на 2024 рік.

Житомирська ЗеМолодіжка провела круглий стіл на тему політичного дискурсу 

Під час заходу обговорили питання формування медіаграмотності, а також протидії дезінформації та маніпуляції. До обговорення долучився редактор одного з місцевих телеканалів.

Лідерка ЗеМолодіжки Рівненщини стала радницею голови Рівненської обладміністрації

Лідерка ЗеМолодіжки Рівненщини Лілія Павленко стала радницею голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександра Коваля з питань молодіжної політики та взаємодії з молодіжними організаціями. 

ЗеМолодіжка Волині відкрила сезон еко-толок

ЗеМолодіжка Волині відкрила сезон еко-толок та провела зустріч з прихильниками. Учасники заходу розглянули теми важливості підтримки чистоти у Луцьку та екології загалом. 

До толоки долучився депутат Волинської обласної ради Олександр Сачук.

«До таких ініціатив потрібно долучатися не тільки молоді, а й старшому поколінню, адже наша спільна праця – це крок до чистішого та здоровішого майбутнього», – розповів Олександр.

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини долучились до форуму «Зелена хвиля»

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини долучились до форуму «Зелена хвиля» за організації Let’s Do It Ukraine. Метою заходу було не лише об’єднання зусиль, а й розробка стратегій для вирішення актуальних екологічних проблем. Форум сприяв формуванню партнерств, обміну ідеями та розвитку конкретних ініціатив. https://www.instagram.com/p/C5aqWafNWjh/?img_index=1

Відбулося засідання Молодіжної ради при Хмельницькій ОДА

До заходу долучилися прихильники ЗеМолодіжки. Під час засідання були розглянуті питання про затвердження звіту про діяльність Молодіжної ради за 2023 рік та план роботи на 2024 рік. Також на засіданні обговорили проведення майбутніх зустрічей з молоддю та організацію інших заходів у Хмельницькій області.

«Участь молоді в молодіжних радах сприяє підвищенню зацікавленості молоді у громадському житті та активній участі у вирішенні важливих питань», – підкреслив заступник голови Молодіжної ради при Хмельницькій ОДА Олександр Мандзій.

У Кропивницькому відбулася дискусія «Домедична допомога та невідкладні стани»

Прихильники ЗеМолодіжки обговорили найактуальніші теми надання першої домедичної допомоги у невідкладних ситуаціях. Говорили про основи першої допомоги, розпізнавання невідкладних станів, психологічну підтримку. Запрошеним гостем став Валерій Пузирь – представник Червоного Хреста України.

https://www.facebook.com/share/p/MpnAsHv16bBknXNY/?mibextid=WC7FNe

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy