Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 93
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Дискусійна панель на тему кібербезпеки від ЗеМолодіжки Хмельниччини, зустріч прихильників ЗеМолоджіки Києва з депутатами та форум до 3-річчя ЗеМолодіжки у Білій Церкві. 

Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті.

Лідер ЗеМолодіжки Києва Георгій Зантрая продовжує просувати питання щодо недопуску спортсменів-терористів до Олімпійських Ігор-2024

 «Олімпійські ігри мають відбутися без участі терористів», – переконаний лідер ЗеМолодіжки Києва Георгій Зантарая. Протягом останніх днів Георгій мав кілька важливих зустрічей, спрямованих на просування питання недопуску російських та білоруських спортсменів на Олімпійські Ігри-2024. 

Зокрема, мав честь особисто зустріти меркиню Парижу пані Ідальго та її делегацію. Разом вони відвідали тренувальну базу, де триває підготовка спортсменів до участі в Олімпіаді. Також Георгій показав масштаб руйнувань FC Lokomotyv Ukraine, який був завданий російською ракетою цьогоріч у ніч на 23 січня. У свою чергу, меркиня висловила підтримку Україні й обіцяла зустріти нашу команду в Парижі, як героїв.

Також лідер провів зустріч з Послом України у Франції Вадимом Омельченком, де обговорили те саме питання. Право представляти Україну влітку у Парижі виборюють не лише спортсмени на змаганнях, а й захисники та захисниці України. Вони щодня зіштовхуються з ворогом на лінії фронту. Тільки завдяки ним українські атлети можуть виступати на змаганнях та боротися за олімпійські ліцензії.

Дискусійна панель на тему кібербезпеки від ЗеМолодіжки Хмельниччини

Про важливість безпеки даних, конфіденційності та інформаційної гігієни прихильникам розповів представник відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Руслан Данилюк. До заходу також долучилися народні депутати України: Сергій Мандзій, Олександр Федієнко, Марія Мезенцева та Дмитро Нальотов.

Протягом дискусії молодь разом із народними депутатами наголосили на важливості дотримання всіх рекомендацій представників органів, які відповідальні за кібербезпеку України. А також про збереження персональних даних, критичне мислення та перевірку усієї непідтвердженої інформації з мережі інтернет задля протидії поширенню дезінформації та ІПСО росіянами.

Зустріч прихильників ЗеМолоджіки Києва з депутатами

У сесійній залі Київської міської ради відбулася зустріч з депутатами Київради Андрієм Вітренком та Георгієм Зантараєю. Протягом зустрічі з питань своєї діяльності депутати відповіли на запитання про життя міста та про плани на майбутнє. Учасники заходу також мали змогу відчути себе в ролі депутата та спробувати як працює система голосування Рада ІV.

Серія заходів “Молодь у ЗеМолодіжці” на Сумщині

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини з Шосткинського та Конотопського районів організували серію заходів «Молодь у ЗеМолодіжці». Там учасники мали можливість ознайомитися з усім різноманіттям діяльності ЗеМолодіжки.

Програма заходу включала: презентацію про ЗеМолодіжку та її вплив на розвиток молодіжної спільноти; сесію питань та відповідей для нових прихильників; обговорення ідей та планів спільної діяльності.

Форум до 3-річчя ЗеМолодіжки у Білій Церкві

У заході взяли участь голови молодіжних рад, представники органів студентського самоврядування та активна молодь Київщини у. Під час форуму учасники мали можливість поспілкуватися із депутатом Київради Георгієм Зантараєю, депутаткою Бориспільської міськради Вікторією Шевц, депутатом Білоцерківської міськради Дмитром Киришуном, експерткою з проєктного менеджменту Юлією Лідіч та директоркою Пластового вишкільного центру Діаною Прідьмою. 

  Представники молодіжних рад, студентського самоврядування та прихильники ЗеМолодіжки активно долучалися до обговорення важливих питань розвитку молодіжної політики на Київщині. https://www.instagram.com/p/C5OkJaOtoQq/?igsh=MWd0dW1ycmFrOThyNg==

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy