Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 67
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка на весняному конгресі LYMEC, форум ЗеМолодіжки Рівненщини до третьої річниці, круглий стіл «Політик – лідер думок 2.0» на Сумщині та про мінну безпеку на Херсонщині. 

Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті. 

ЗеМолодіжка на весняному конгресі LYMEC

ЗеМолодіжка взяла участь у весняному Конгресі LYMEС. Цього разу відбулися вибори нового президента, віце-президента та борду LYMEС. Тому насамперед хочемо щиро привітати нашу колегу Інес з обранням на посаду президента LYMEС. ЗеМолодіжка впевнена, що під її керівництвом організація здобуде ще більше успіхів та досягне нових висот. 

Також раді повідомити про прийняття резолюції, що була розроблена спільно з нашими німецькими друзями. Ця резолюція важлива для нас, оскільки ми прагнемо зберегти наші цінності та демократичні принципи. “Це був захоплюючий час для обміну ідеями та формування нових стратегій”, – поділилася лідерка міжнародного напрямку Аліна Піддубна.

Форум ЗеМолодіжки Рівненщини до третьої річниці

До обговорення молодіжної політики цього разу долучилося близько 100 людей. Серед них: прихильники, народний депутат “Слуги Народу” Олександр Аліксійчук, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, голова Рівненської обласної організації ПП «Слуга Народу» Юрій Ліпський, лідери ЗеМолодіжки інших регіонів та гості з різних областей.

Голова Рівненської ОДА Олександр Коваль вручив посвідчення радниці з питань молодіжної політики лідерці Рівненської ЗеМолодіжки Лілії Павленко. Програма форуму була розрахована на активне обговорення питань участі молоді в регіональному розвитку, а також можливостей для молоді та розвиток молодіжної політики. На практичній частині учасники мали змогу поділитися власним досвідом долучення до молодіжної політики.

ЗеМолодіжка Херсонщини провела онлайн-зустріч «Мінна безпека»

Внаслідок бойових дій у різних регіонах нашої країни зростає загроза для життя від вибухонебезпечних об’єктів. Потенційні наслідки можуть бути непоправними та навіть летальними. ЗеМолодіжка Херсонщини провела онлайн-зустріч «Мінна безпека» з метою уникнення надзвичайних ситуацій та збереження життя населення. На зустрічі були присутні прихильники та лідери територіальних громад області, котрі у подальшому обовʼязково поширять цю важливу інформацію у своїх громадах.

До зустрічі долучився представник ДСНС.

Зустріч з прихильниками Івано-Франківщини

На зустрічі обговорили організацію крутої події, анонс якої зовсім скоро, поспілкувались про майбутні заходи та діяльність у наступних місяцях та проаналізували виконану роботу.

https://www.instagram.com/reel/C40XMZKorFx/?igsh=N29iM2FjdW1mc3d6

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу долучилися до форуму «Невидимі рани війни: ПТСР. Життя до і після»

Криворізька міська організація партії «Слуга Народу» нещодавно провела форум «Невидимі рани війни: ПТСР. Життя до і після», до якого долучились прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу. Криворізькі психологи і медики, волонтери та небайдужа молодь долучились до багаторівневого обміну досвідом та пошуку шляхів допомоги людям, яких психологічно підкосила війна. До заходу також долучилися професор патофізіології Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України Віктор Досенко, психологині Марта Пивоваренко та Марта Ковальова. Учасники форуму обговорили шляхи подолання ПТСР, поділились практичним досвідом допомоги, реабілітації, комунікації із людьми, які мають цей розлад.

Круглий стіл «Політик – лідер думок 2.0» на Сумщині

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини знову зібралися на круглому столі, присвяченому темі політики. Ця зустріч стала можливістю об’єднати думки та погляди людей, які зацікавлені у майбутньому своєї громади та країни. Учасники поділилися своїм досвідом щодо того, як кожен може сприяти політичному розвитку.

Відбулася зустріч ЗеМолодіжки Білоцерківщини з новими прихильниками

До зустрічі долучилася депутатка Білоцерківської міської ради Ольга Нагорна. Разом обговорили питання майбутнього молоді, можливості для молодих людей і вплив молоді на політичні процеси.

Дискусія про надання першої допомоги у невідкладних ситуаціях від ЗеМолодіжки Львівщини

У ході дискусії розкрили питання проблематики надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах. А також роль населення та громадськості у наданні першої домедичної допомоги при невідкладних станах.

Пізнавальна дискусія від ЗеМолодіжки Києва

Прихильники ЗеМолодіжки Києва провели дискусію «Молодіжні ради, залучення молоді до співпраці з владою та покращення життя в громадах». Цього разу до заходу долучився народний депутат України від ПП «Слуга народу» Михайло Ананченко. Долучайся до заходів та твори свій політичний шлях разом із ЗеМолодіжкою.

ЗеМолодіжка Харківщина провела круглий стіл «ЗеІсторії»

Круглий стіл дозволяє познайомитися з історією становлення політичного діяча, його помилками та успіхами, моментами карʼєри. Це мотивує молодих людей обирати шлях у політиці, не боятися труднощів. Цього разу до зустрічі долучився лідер ЗеМолодіжки Харківщини Данило Сметан. Він поділився своїм досвідом у сфері політики, дав учасникам цінні поради. Саме неформальне спілкування дозволяє в легкому форматі опанувати потрібні навички, які знадобляться в майбутньому. 

https://www.instagram.com/reel/C5GIUkINHx9/?igsh=em10ODB1MXphOTZj

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy