Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 65
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Участь ЗеМолодіжки в Конгресі ALDE, круглий стіл про молодіжні ради у Черкасах, дискусія в Києві про роботу депутата під час воєнного стану

Про ці та інші новини української молоді – у дайджесті. 

ЗеМолодіжка взяла участь у позачерговому Конгресі ALDE у делегації від партії «Слуга Народу»

На Конгресі Європейська партія ALDE ухвалила ініційовану ПП «Слуга Народу» термінову резолюцію. Конгрес закликав ЄС та держави-члени збільшити військову підтримку України, включаючи надання винищувачів, ракет дальнього радіуса дії та боєприпасів. Також резолюція містить заклик працювати над створенням фінансового рішення для України. Резолюція пропонує урядам держав-членів та ЄС включити Україну до європейської оборонної структури, зокрема, для спільного виробництва та розробити механізм для арешту всіх заморожених російських активів і перенаправити їх в Україну на її відбудову та компенсації жертвам сексуального насильства та депортованим дітям.

ЗеМолодіжка у Брюсселі: крос-політичний нетворкінг Україна-Данія 

Данська молодіжна рада – Dansk Ungdoms Fællesråd (DUF) запросила депутатів Європарламенту на зустріч із 40 молодіжними лідерами з України та Данії, які представляють українсько-данську міжполітичну мережу за підтримки DUF. Захід став для учасників унікальною нагодою обмінятися думками, ідеями та досвідом у сфері молодіжної політики та ініціатив. Під час нетворкінгу було презентовано результати крос-політичної роботи представників Данії та України, а також відбулася цікава дискусія з депутатами Європарламенту щодо ролі ЄС у відбудові України.

ЗеМолодіжка Черкащини провела круглий стіл “Молодіжні ради, як важіль впливу на владу”

Учасники обговорили роль молодіжних рад у процесах децентралізації, реінтеграції ВПО, а також економічного та соціального розвитку громад. На заході шукали шляхи вирішення проблем, пов’язаних з селищними та міськими молодіжними радами, активною молоддю та здійснювали нетворкінг.

Зустріч із прихильниками ЗеМолодіжки Кривого Рогу 

Учасники мали змогу обговорити нові ідеї та проєкти. Лідерка ЗеМолодіжки Кривого Рогу Яна Казаріна ознайомила нових учасників з унікальним цифровим продуктом ЗеМолодіжки – чат-ботом. У режимі онлайн поспілкувалися  з головою партії “Слуга народу” Оленою Шуляк. https://www.instagram.com/p/C4sgJQpCsFK/?igsh=NTZmaHlxMnI1azB1

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини взяли участь в обміні ідеями з молодими підприємцями

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини долучилися до заходу в рамках проєкту «PROбізнес». Захід був спрямований на створення сприятливої платформи для обміну досвідом та ідеями між молодими підприємцями. Учасники зустрічі отримали унікальну можливість обговорити актуальні питання щодо розвитку бізнесу та виявити нові можливості для молоді в цій сфері. Одним із головних завдань цього заходу було підвищення соціального благополуччя на Вінниччині та стимулювання розвитку економіки регіону. 

ЗеМолодіжка Київ подискутувала про особливості роботи депутата під час воєнного стану

Всі бажаючі мали можливість поставити свої питання на дискусії «Особливості роботи народного депутата у період воєнного стану». До заходу долучився Дмитро Гурін — народний депутат України від ПП «Слуга народу». Разом з гостем обговорили:

– як стати народним депутатом;

– особливості роботи Верховної Ради;

– поради для молоді, як реалізуватись в політиці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy