Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 87
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжці 3 роки: зустріч з Оленою Шуляк, круглі столи від ЗеМолодіжок Хмельниччини та Дніпропетровщини, а у Києві прихильники говорили про домедичну допомогу. Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті.

ЗеМолодіжці 3 роки: зустріч з головою партії Оленою Шуляк

ЗеМолодіжка відзначила третю річницю від дня створення. Лідери та прихильники у своїх соцмережах вийшли в комунікацію, розповівши про свій шлях у молодіжному крилі партії. Відбулася онлайн-зустріч представників комʼюніті з головою партії «Слуга Народу» Оленою Шуляк.

«Сьогодні наша ЗеМолодіжка – це дійсно найбільше політичне ком’юніті. Його ядро, яке сформувалося три роки тому, залишається частиною спільноти. Вона росте, розвивається, працює. І саме від молоді залежить те, як виглядатиме наша країна після перемоги: як швидко відновиться, як швидко буде вливатися в європейську спільноту», – наголосила пані Олена.

Голова партії додала, що бачить у ЗеМолодіжці величезний кадровий потенціал – Україні потрібні професійні фахівці, на яких чекає багато роботи і зараз, і особливо коли наша держава вступить до Європейського Союзу.

ЗеМолодіжка Хмельниччини провела круглий стіл до Дня народження Тараса Шевченка

До Дня народження Тараса Шевченка прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини зібралися за круглим столом та декламували вірші поета.

«Декламування віршів на заході має особливе значення, адже воно дозволяє зробити поезію Шевченка доступною та зрозумілою для широкої аудиторії. Його слова звучать потужно та проникливо, надихаючи на дії та заохочуючи до вивчення його творчості», – зазначила прихильниця ЗеМолодіжки Жанна Карвацька💚

На Дніпропетровщині відбувся круглий стіл на тему: «Як почати спілкуватися українською»

До заходу долучилася депутатка Дніпровської міської ради від ПП “Слуга Народу” Аліада Мансурова. Вона поділилася своєю історією подолання мовного барʼєру та переходу на українську мову. Також пані Аліада розповіла молоді про боротьбу за національну мову в Грузії.

У Києві відбулося обговорення на тему «Домедична допомога та невідкладні стани»

Прихильники ЗеМолодіжки Києва обговорили важливі питання: проблематику надання першої домедичної допомоги, роль громадськості у наданні першої домедичної допомоги й особливості надання першої домедичної допомоги у віддалених або важкодоступних регіонах.

Запрошеним гостем став Максим Гавриленко –  представник проєкту «Будь свідомим – збережи життя».

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини долучилися до заходу про публічні виступи у політиці

Відбувся захід, організаторами якого виступили ГО «EcoBand» та ГО «Асоціація молодих лідерів». Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини взяли участь у програмі, спрямованій на підвищення навичок у громадських виступах та ефективному спілкуванні з аудиторією.

Учасники заходу мали можливість освоїти техніки публічного виступу, отримати цінні знання про психологію аудиторії, які особливо важливі в сучасному політичному та суспільному контексті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy