Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 84
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Лідери ЗеМолодіжки Івано-Франківщини обговорили залучення молоді до  участі в політичному житті, круглий стіл «Молодь у громаді» на Харківщині та зустріч прихильників ЗеМолодіжки Одещини зі Степаном Чернявським. Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті.

Лідери ЗеМолодіжки Івано-Франківщини обговорили залучення молоді до  участі в політичному житті

Лідери територіальних громад ЗеМолодіжки Івано-Франківщини зустрілися з Оленою Вінтоняк, народною депутаткою, головою обласного осередку ПП «Слуга Народу» та Надією Левконович, депутаткою Івано-Франківської обласної ради, секретаркою обласного осередку ПП «Слуга Народу».

На зустрічі обговорили низку важливих питань: мотивація та залучення молоді до участі в політичному житті та стратегії, які можуть сприяти покращенню ефективності роботи лідерів в територіальних громадах. Окрім того, поспілкувалися про можливості створення програм та ініціатив, спрямованих на підтримку молодих активістів та розвиток їхнього лідерства. Учасники також обговорили подальшу співпрацю для досягнення спільних цілей.

Зустріч прихильників ЗеМолодіжки Одещини зі Степаном Чернявським

У м. Березівка прихильники ЗеМолодіжки Одещини зустрілися з досвідченим політиком, заступником голови Комітету ВР з аграрної та земельної політики Степаном Чернявським. Під час свого виступу пан Степан поділився з молоддю своїм життєвим шляхом і наголосив на важливості постійного самовдосконалення незалежно від обставин.

Прихильники ЗеМолоджіки Вінниччини долучились до заходу «Твоє призначення у бізнесі»

Захід організовано у рамках проєкту «Підтримка та розвиток підприємницьких навичок ВПО». На заході була розглянута одна з найважливіших тем для будь-якого підприємця – визначення суті бізнесу.

Учасники обговорили теми, корисні як у бізнесі, так і в політиці, зокрема: самовідданість, комунікаційні навички, лідерство, стратегічне мислення та розвиток мережі зв’язків.

Круглий стіл «Молодь в громаді» на Харківщині

Прихильники ЗеМолодіжки Харківщини обговорили роль молоді у громадах: від безпосередньо політичної діяльності до волонтерства. Також учасники проаналізували питання розвитку молодіжного підприємництва, роботи молодих лідерів на місцях, комунікації з органами влади, а також шляхи самовдосконалення.

Прихильники обговорили, як молодь може брати участь в ухваленні рішень на місцевому рівні та які інструменти для цього існують. Окрім такого насиченого інсайдами діалогу, молодь поспілкувалася одне з одним та змогла обговорити свої ідеї щодо покращення громад.

https://www.instagram.com/reel/C4HyzvGNDKR/?igsh=M245NW9tYTNiamFy

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy