Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 195
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Дискусія ЗеМолодіжки Києва про війну в інфополі, панельна дискусія на тему цивільної безпеки на Хмельниччині та круглий стіл з прихильниками ЗеМолодіжки Львівщини.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Дискусія ЗеМолодіжки Києва про війну в інфополі

У Києві відбулася дискусія, на якій прихильники обговорили тему впливу молоді на інформаційну війну в Україні. А також важливі аспекти гібридної війни та як не стати жертвою фейків.

Панельна дискусія на тему цивільної безпеки на Хмельниччині 

У місті Деражня відбулася дискусійна панель «Цивільна безпека». Під час заходу учасники обговорили питання залучення молоді до допомоги органам місцевого самоврядування у випадку надзвичайної ситуації.  До заходу долучилися представники обласного управління ДСНС. Також було презентовано законопроєкт голови обласного осередку, народного депутата України від партії «Слуга Народу» Сергія Мандзія «Про добровольчі пожежні формування».

В Одесі відбулася зустріч ЗеМолодіжки з депутаткою обласної ради від “Слуги Народу”, лідеркою руху ЗеЖінки Наталією Данилко

Темою зустрічі стала:  “Молодь в Україні: чи маємо можливості бути громадсько та політично активними?” Учасники обговорили актуальні питання молодіжної політики в Україні, а також участь молодь у громадському та політичному житті держави. Пані Наталія наголосила, що молодь в Україні має всі можливості для того, щоб бути активною та впливати на розвиток країни. Депутатка також розповіла про різні форми громадської та політичної активності, які доступні молоді, та про те, з чого можна розпочати діяльність. Учасники зустрічі поділилися, як вони мотивуються, з якими труднощами стикаються та як їх долають.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0XusfV3iUND1qqzx72EyJjvuzgEjYvsSfs5szXr47xoJVikq5FLLP5Qxve19g7wB3l&id=100064760079432&paipv=0&eav=AfZaFamhltTb2GW72Ex_sKWaGD8YErha9rSGBh106_AN3b8LKw2QNXmsnmy2LTpoaYA&_rdr

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини взяли участь у круглому столі «Політик — лідер думок» 

Зустріч стала прекрасною можливістю об’єднати погляди різних людей, які опікуються долею своєї громади та країни в цілому. Молоді люди поділилися своїм досвідом та інсайтами щодо того, як кожен може зробити внесок у політичний розвиток.

Круглий стіл з прихильниками ЗеМолодіжки Львівщини

У Львові відбувся круглий стіл на тему «Молодіжна політика в умовах війни». Учасники обговорили роль молоді в наближенні перемоги, актуальні питання та виклики, можливості та перспективи зростання молоді в умовах війни.

Зустріч прихильників ЗеМолодіжки Івано-Франківщини

Молодь Франківщини обговорила плани та їхню реалізацію на наступний місяць.

Також учасники зустрічі поділилися ідеями та пропозиціями щодо майбутніх заходів

ЗеМолодіжки в регіоні та поспілкувалися про підвищення ефективності та результативності діяльності ком’юніті.

Відкрита зустріч “Вектор успіху” на Кіровоградщині

Учасники обговорили участь молоді у проєктах та ініціативах для підвищення обізнаності громадськості щодо ризиків та заходів безпеки. У заході взяла участь речниця головного управління ДСНС у Кіровоградській області Оксана Мачак. Вона розповіла про завдання, функції та пріоритети в роботі головного управління ДСНС. А також дала поради щодо сприйняття психологічної підтримки молоді під час та після надзвичайних подій. Окрім того, до заходу долучився голова обласної організації ПП “Слуга Народу” Михайло Бєжан.

https://www.facebook.com/share/p/FQvpRqsiw9EQwUeU/?mibextid=WC7FNe

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy