Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 152
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Онлайн-зустріч про вибори в ЄС, новий лідер ЗеМолодіжки Одещини, круглий стіл про відбудову України на Закарпатті та ЗеІсторії на Харківщині.

Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті. 

Онлайн-зустріч про вибори в ЄС

Вперше в Україні так детально розповіли про вибори до Європейського парламенту. Депутат Європарламенту, член групи Renew Europe Пятрас Ауштрявічюс та старший політичний радник, в.о. керівника Політичного відділу партії ALDE Ендрю Бургес розкрили деталі про вибори до Європарламенту, які зазвичай викликають багато питань у громадян. Зокрема, ми з’ясували, чому вибори в Європейському Союзі не проводяться в один день, а розтягуються на декілька. Виявляється, за цим стоїть ряд стратегічних та інституційних причин, які ми розкрили у ході дискусії. Як функціонує європейська демократія? Хто такий шпіцен кандидат і яку роль він відіграє у виборчому процесі? Все це та багато іншого можна дізнатися, переглянувши ексклюзивне відео на ютуб-каналі ЗеМолодіжки.

Новий лідер ЗеМолодіжки Одещини

Ніколас Учава — співак, стоматолог, громадський діяч. З перших днів повномасштабного вторгнення всіляко підтримує військових, переселенців та жителів Одеси. Гуманітарна допомога, безоплатне стоматологічне лікування для захисників — Ніколас робить все, що в його силах. Окрім того, лідер створив з командою музичний український гурт, організовував творчі конкурси та фестивалі для розвитку молоді. Наразі продовжує роботу над створенням авторського музичного українського продукту. Головна мета Ніколаса – всебічний розвиток молоді в нашій країні.

«Особливості роботи помічника народного депутата у період воєнного стану» від ЗеМолодіжки Києва

Учасники обговорили: як стати помічником народного депутата, обов’язки та необхідні навички в цій професії. А також прихильники підняли теми важливості громадської діяльності та волонтерства.До заходу долучилася помічниця народного депутата від ПП «Слуга Народу» – Катерина Шевчук.

Про післявоєнну відбудову України поговорили прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття

До круглого столу «Післявоєнна відбудова України» долучився керівник проєктного офісу з реалізації концепту Обласного реабілітаційного центру, член партії «Слуга Народу» Тарас Гайдук. Учасники порушили тему будівництва нового реабілітаційного центру, важливості підтримки військових в умовах сьогодення та роботи задля перемоги.

Водночас прихльники обговорили, як молодь зможе долучатися до допомоги захисникам у майбутньому центрі.

Відбувся круглий стіл «ЗеІсторії» від ЗеМолодіжки Харківщини у незламному місті Ізюм

До круглого столу долучився народний депутат України, голова Ізюмської районної  організації партії «Слуга Народу» Олександр Літвінов, начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов, начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко та депутатка Ізюмської міської ради Еллада Бахтіна.

Завдяки спілкуванню з запрошеними гостями прихильники дізналися про історію їхнього  політичного шляху, зокрема, передвиборчої діяльності та про помилки, які можуть виникати у політиків-початківців. Таке неформальне спілкування заохочує молодих людей до обговорення та фіксації висновків за рефлексією, формування планів про розвиток у сфері політики та дипломатії. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy