Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 149
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка Івано-Франківщини зустрілась з депутаткою Аріною Сивак, на Сумщині відбувся круглий стіл “Демократія – обираєш ти”, прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини провели онлайн-зустріч на тему кібербезпеки.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті

ЗеМолодіжка Івано-Франківщини зустрілась з депутаткою Аріною Сивак

Прихильники зустрілися з депутаткою Івано-Франківської обласної ради від партії “Слуга Народу” Аріною Сивак, яка поділилася з молоддю своїм досвідом. Також учасники поспілкувалися на важливі теми про ефективну роботу команди та діяльність регіональної ЗеМолодіжки на прийдешній місяць.

https://bit.ly/3u4VTLf

На Сумщині відбувся круглий стіл “Демократія – обираєш ти”

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини зі всієї області взяли участь у круглому столі “Демократія – обираєш ти”. Молодь проявила глибокі знання історії демократії й сучасних принципів політики в Україні. А команда ЗеМолодіжки Шосткинщини здобула титул кращих експертів з демократії.

https://bit.ly/3u7OU49

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини провели онлайн-зустріч на тему кібербезпеки

ЗеМолодіжка Херсонщини провела онлайн-зустріч «Безпека даних та приватність в цифровому світі: виклики для молодіжної політики». У ході обговорення були порушені надважливі теми: захист особистих даних, приватність в контексті зростаючого впливу цифрових технологій на життя молоді та вплив цифрових технологій на молодь та їхню приватність. Також учасники проаналізували загрози безпеки даних у сучасному цифровому середовищі.

https://bit.ly/3HE06II

“Кава з депутатом” на Хмельниччині 

Цього разу гостем зустрічі «Кава із депутатом» став народний депутат від ПП “Слуга Народу” Юрій Заславський. Пан Юрій відверто поділився з прихильниками ЗеМолодіжки своїм життєвим досвідом, шляхом становлення як депутата, досвідом у бізнесі та суспільному житті. Учасники обговорили спроможність України перемогти у війні, політичну та підприємницьку діяльність, розвиток науки та медицини, становище студентів у сучасних реаліях, можливість розвитку політичної карʼєри жінок-політикинь та багато іншого.

https://bit.ly/42lngNJ

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy