Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 258
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини обговорили інформаційну безпеку, на Харківщині відбувся круглий стіл, а у Києві – дискусія про можливості в політиці.

 Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини поговорили про інформаційну безпеку

В умовах війни українці зрозуміли, наскільки важливою є інформаційна безпека. Саме тому ЗеМолодіжка Хмельниччина провела захід «Інформаційна гігієна для молоді під час війни».

Політтехнолог Ярослав Макітра виділив головні аспекти досягнення інформаційної безпеки: інформаційна гігієна, критичне мислення, контроль над емоціями, поради від людей, яким довіряєте.

Захід допоміг молоді розібратися в інформаційно-психологічних операціях ворога, почати ретельніше перевіряти інформацію та довіряти лише офіційним ресурсам.

Прихильники зазначили, що цей захід дуже важливий і корисний для покращення ситуації в інформаційному полі.

У Києві відбулася дискусія «Помічник депутата: виклики та можливості»

Під час дискусії прихильники обговорили: як знайти інформацію про можливості стажування для помічників депутата, що обрати – резюме чи портфоліо для подання заявки на посаду помічника депутата, як правильно використовувати соціальні мережі та інші онлайн-ресурси для побудови мережі та створення нових можливостей у політиці.

Також учасники поспілкувалися про те, яким чином можна підготувати себе до ролі помічника депутата. До дискусії долучився Ільїчов Антон, помічник депутата Київради Андрія Вітренка, аспірант, член молодіжної ради при Київраді. Він розкрив всі тонкощі цієї важливої роботи.

На Закарпатті відбувся другий районний форум

ЗеМолодіжка Тячівщини провела потужний захід, який об’єднав активну молодь з різних громад. Прихильники зустрілися з заступником голови Закарпатської обласної військової адміністрації Олександром Пацканом, заступником голови Тячівської РВА Вадимом Носою, депутатом Солотвинської селищної ради Юрієм Йовдієм та іншими.

Учасники обговорили роль молоді в політичних процесах, діяльність органів влади різного рівня, можливості й перспективи розвитку свого регіону.

Також спілкувалися про важливість роботи волонтерів в умовах сьогодення та співпрацю не тільки з українськими партнерами, а й міжнародними.

Лідер ЗеМолодіжки Тячівського району Михайло Ухаль розповів молоді, як правильно визначати проблеми громади, окреслювати їхні причини та як ефективно їх вирішувати.

Круглий стіл на Харківщині

Прихильники руху зібралися на круглому столі «Плани ЗеМолодіжки Харківщини 2024» та проаналізували заходи 2023 року, виявили найбільш цікаві для молоді події. Зустріч допомогла учасникам поспілкуватися неформально задля поглиблення нетворкінгу та комунікації в команді. 

https://www.instagram.com/reel/C01bkFDtFE7/?igshid=OTU1ODAwZWUxYg%3D%3D

Форум ЗеМолодіжки Полтавщини

На Полтавщині відбувся форум «Молодь сьогодні: Україна в обличчях». У заході взяли участь близько 100 осіб. Серед них – депутати від партії «Слуга Народу», представники громадських організацій, молодіжних рад та активісти. На одній з панелей «Чинники, що стримують молодь від активної політичної участі: як подолати?» подискутували про страхи та стереотипи, що стримують молодих людей від участі в політичній діяльності. А також про те, як і для чого створювати молодіжні ради та обʼєднання.

Крім того, учасники поспілкувалися з депутатами Полтавської обласної ради Олександром Лемешком, Олегом Хардіним та Оленою Бабенко. Впродовж форуму були напрацьовані дорожні карти, що стануть фундаментом діяльності руху на наступний рік.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy