Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 201
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Регіональний форум на Вінниччині, відзнака районного лідера ЗеМолодіжки Хмельниччини, зустрічі з молоддю та розвиток. 

Про все це та навіть більше – у дайджесті незламної молоді. 

На Чернігівщині відбулося обговорення «Шлях молоді в політику»

До заходу долучилися народний депутат Сергій Гривко, місцеві депутати Максим Черненок, Олена Радіонова, Іван Дементов та Олександр Левицький. Учасники обговорили шлях у політику діючих депутатів від ПП “Слуга Народу”. Також порушили питання, як можна покращити стан молодіжної політики в області та як стати помічником депутата.

Відзнака районного лідера ЗеМолодіжки Хмельниччини

Лідер ЗеМолодіжки Кам’янець-Подільського району Дмитро Атаманчук отримав Почесну грамоту від Хмельницької обласної військової адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва області. Також Дмитро Атаманчук отримав вітальний лист від Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського.

На Вінниччині відбувся наймасштабніший регіональний форум

У рамках форуму «Молодіжна сила на шляху до змін» відбулося чотири панельні дискусії, де молодь та представники влади ділилися досвідом, ідеями та реалізованими проєктами. Захід обʼєднав всі гілки влади, представників студентського самоврядування, громадських діячів та активну молодь. Учасники обмінялись досвідом та обговорили те, як змінився вектор діяльності з 24 лютого 2022 року.

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу долучилися до заходу для молоді

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу долучились до заходу «Кадровий резерв майбутнього: молодь у місті» від Державного університету економіки та технологій.

Молодь поспілкувалася з представниками влади та депутатського корпусу рад різних рівнів. Розмова вийшла серйозною та відвертою – молодь вже зараз розуміє, яка робота чекає на них попереду. Окрім того, обговорювались проєкти для розвитку молоді та взаємодія з громадами Криворізького району. Потенціал активної молоді стане у нагоді розвитку нашої громади. Тому треба вже зараз вводити її в курс справ. З цією метою і відбувся захід.

Форум ЗеМолодіжки Закарпаття у Рахівському районі

На форумі «Політичне лідерство» учасники зустрілися з місцевими депутатами від «Слуги Народу», поспілкувалися про молодіжну політику в районі, про роботу фракції та плани на майбутнє. У свою чергу, лідер ЗеМолодіжки Закарпаття Олександр Ленд’єл розповів прихильникам про те, як бути ефективним лідером, котрий веде за собою команду й досягає поставлених цілей. Крім цього, молодь обговорила, як правильно планувати й реалізовувати свої ідеї, працюючи в командах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy