Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 261
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Youth Leaders Forum 3.0: заключний форум ЗеМолодіжки цьогоріч, дискусія на Полтавщині, допомога від прихильників ЗеМолодіжки Херсонщини та зустріч з лідерами на Миколаївщині.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Youth Leaders Forum 3.0: заключний форум ЗеМолодіжки цьогоріч

Відбувся форум ЗеМолодіжки для лідерів різних рівнів. Цього разу участь взяли команди Херсонщини, Кіровоградщини, Одещини, Миколаївщини та Кривого Рогу. Учасники обмінювалися досвідом та налагоджували співпрацю, обговорили інструменти, які зможуть використовувати для впровадження змін у своїх регіонах, говорили про чат-бот та ефективну роботу з прихильниками, ділилися успішними проєктами своїх областей. Крім того, у форматі живого спілкування з політичним лідером ЗеМолодіжки Олександром Санченком отримали відповіді на безліч питань: про роботу політика, особистісний розвиток, досвід написання законопроєктів та інше.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини допомагають землякам

Представники ЗеМолодіжки Херсонщини долучилися до ініціативи БФ “Support Kherson” та разом з волонтерами відвідали села Дар‘ївської громади: Токарівка, Іванівка і Новотягинка. У цих селах немає світла вже понад рік. Тому волонтери передали херсонцям павербанки, які додатково мають ліхтар. Прихильники та лідери допомагали у завантаженні та розвантаженні допомоги для жителів Херсонщини.

Дискусія “Молодь у політиці: за чи проти?” на Полтавщині

У ході заходу молодь мала змогу подискутувати разом із обласною лідеркою руху ЗеМолодіжки Полтавщини Валерією Лейбель, головою Полтавської обласної організації ПП «Слуга Народу» Олексієм Устенком, секретаркою Валентиною Різник та  депутатом Лохвицької міської ради Григорієм Шамрицьким. Дискусія вийшла дуже насичена, учасники поговорили про розуміння принципів функціонування держави, можливості для молоді в політиці, а також втілення молоддю змін в громаді через інструменти прямої демократії. 

У Запоріжжі відбувся круглий стіл «Студентське самоврядування в Запорізькій області»

На заході прихильники обговорювали структуру, роль, функції студентського самоврядування та його поточний стан. Створювали розробку конкретних рекомендацій для вдосконалення студентського самоврядування, а також розібрали досягнення та проблеми, з якими стикаються студентські організації, та нові виклики для студентського самоврядування під час війни. До заходу долучилася молодь Запорізької області, яка активно взяла участь в обговореннях.

На Миколаївщині відбулась зустріч лідерів

Лідери громад Миколаївщини зустрілися з обласним лідером ЗеМолодіжки Рамілем Агабековим. До зустрічі долучився народний депутат “Слуги Народу» Олександр Пасічний. Учасники поговорили про спільну діяльність та плани з розвитку руху ЗеМолодіжки в області.

Крім того, лідери мали можливість поспілкуватися про те, як розвивати молодіжне крило партії, залучати молодь та впроваджувати корисні ініціативи.

На Харківщині відбувся «YouthPoliticalForum»

Програма форуму була дуже насиченою: презентація діяльності ЗеМолодіжки Харківщини, знайомства з новими прихильниками, інтерактив, де учасники мали можливість поспілкуватися одне з одним та чотири насичені панельні дискусії.

Дискусії були наповнені актуальною інформацією, якою спікери поділилися з молоддю. 

https://www.instagram.com/reel/Cz4KriINy8z/?igshid=OTU1ODAwZWUxYg%3D%3D

Форум “Молодь у політиці” від ЗеМолодіжки Хмельниччини 

ЗеМолодіжка Хмельниччини обʼєднала навколо себе за обговоренням важливих питань молодіжної політики більше 80 учасників форуму, серед яких були присутні представники влади, голова Молодіжної ради при Хмельницькій ОВА, лідери ЗеМолодіжки різних регіонів країни, волонтери, спеціалісти відділів ОВА, прихильники та гості. Програма була дуже насичена, адже учасники обговорювали не лише молодіжну політику, а й різні питання, що стосуються багатьох інших сфер діяльності, зокрема співпрацю молоді з органами місцевого самоврядування.

Всі учасники активно включалися в дискусію та ставили багато запитань гостям, які поділилися своїми інсайдами та цікавою інформацією у сфері політики.

Регіональний форум ЗеМолодіжки Житомирщини

Завдяки форуму молодь дізналася багато корисної інформації. Експертка в проєкті Ради Європи “Молодь за демократію в Україні” та засновниця Молодіжного центру “Creative Space” Вікторія Безсмертна розповіла як започатковувати волонтерські проєкти та для чого вони суспільству, де знайти фінансування для власної ідеї, як громадські організації впливають на владу. Дарина Бродецька, авторка та координаторка проєкту від UpShift “Табір професійного спрямування” розповіла про свій проєкт та його роль у житті громади.

На останній панельній дискусії Олександр Шевчук, наймолодший депутат міської ради, та Олег Рябой, керівник Коростенської РВА, розказали зі своєї точки зору як правильно вибудовується діалог між громадянами та владою. Під час діалогу з учасниками виникла ідея сформувати ініціативну групу для створення молодіжної ради при Житомирській міській раді.

“Зміни починаються з тебе”. Форум ЗеМолодіжки Києва

У заході взяли участь понад 100 прихильників, які мали можливість дізнатися все, що їх цікавило, та почути про досвід гостей. На форумі відбулося кілька панельних дискусій із запрошеними гостями, які представляли різні сфери: відбудова України після війни, дипломатичні аспекти успіхів та викликів для України на міжнародній арені, спорт як інструмент дипломатії. Ми й надалі плануємо мотивувати молодь брати активну участь у відбудові України після війни, активізувати молодіжний рух у Києві, розвивати лідерські якості серед наших прихильників.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy