Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 218
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка набула повноправного членства у LYMEC, регіональні форуми для політично активної молоді, панельні дискусії та круглі столи.

Про ці та інші новини прихильників ЗеМолодіжки – у дайджесті.

ЗеМолодіжка набула повноправного членства у LYMEC 

LYMEC є молодіжним крилом європейської партії ALDE, що складається з 60 партій національного рівня з усієї Європи. Політична партія Слуга Народу є членом АLDE. 

Повноправне членство дає: просування важливих тем для України на європейському рівні, зв’язки з ліберальними молодіжками зі всієї Європи, можливість писати та подавати резолюції до розгляду та голосування. 

Пишаємося бути частиною ліберального руху, адже це також один із кроків до євроінтеграції. Віримо, що участь ЗеМолодіжки в LYMEC закладе основу для майбутньої продуктивної співпраці лідерів молодіжних крил на рівні національних парламентів та Європарламенту.

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття долучилися до форуму Молодіжної ради при Закарпатській ОВА

На форумі «Голос молоді» учасники поспілкувалися про теперішній стан молодіжної політики в регіоні, створення й діяльність молодіжних рад, про успішні практики роботи в громадах та інших областях, напрацювали проєкти, які хотілося б втілити наступного року. Також молодь зустрілася зі співголовою Ради з молодіжних питань при Президентові України Олександром Санченком, начальником Закарпатської ОВА Віктором Микитою, головою обласної ради Романом Сараєм та іншими потужними спікерами.

У Києві відбулася дискусія “Молодіжна політика в умовах війни. Участь молоді у розвитку місцевої демократії”

У дискусії взяла участь Олена Говорова, депутатка Київської міської ради від ПП “Слуга Народу”. Учасники обговорили актуальні питання молодіжної політики, а саме: основні зміни, які сталися після початку війни, які існують політичні інституції для молоді зараз, поради молоді, яка саме зараз хоче розвиватися в політичній сфері та багато ексклюзивної інформації, яку дізнатись можна лише на заході.

Прихильники ЗеМолодіжки Харківщини зустрілися за круглим столом “Молодь у громаді”

До круглого столу долучились представники Куп’янської молодіжної ради. Учасники познайомилися з представниками молодіжної ради, мали змогу ознайомитися з їхньою діяльністю, а також презентувати власні кейси. До того ж обговорили соціальні, освітні, економічні та культурні питання, які стосуються молоді в регіоні. Були підняті такі теми:

основні пріоритети молодіжної політики в Харківській області, шляхи залучення більшої кількості молоді до активної участі в громадському житті та ухваленні рішень, діяльність молоді під час війни: виклики та пріоритети.

https://www.instagram.com/reel/Czgf0kTNvxJ/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng%3D%3D

Регіональний форум на Рівненщині «Сучасні виклики для молодих лідерів в умовах війни»

Учасники почули мотиваційні виступи та дізналися про лідерські шляхи голови Рівненської ОВА Віталія Коваля, народних депутатів України Олександра Аліксійчука, Олександра Ковальчука та Андрія Бобляха, голови Рівненської Обласної організації політичної партії “Слуга Народу” Юрія Ліпського. Про молодіжні проєкти та можливості для молоді розповів директор Агенції регіонального розвитку Рівненщини Андрій Лобода. Під час панельної дискусії про шляхи розвитку молодих лідерів говорили заслужений майстер спорту України Олег Жох, засновниця танцювальної студії Вікторія Мартинюк та медіа-тренер Віталій Голубєв.

На Волині відбулася стратегічна сесія ЗеМолодіжки 

Під час стратсесії лідери та прихильники визначили цілі та пріоритети у роботі з молоддю на 2024 рік. Окрім того, молодь запланувала багато цікавих проєктів та заходів, поспілкувалася про форуми різних рівнів та залучення нових прихильників до комʼюніті.

Відбувся регіональний форум ЗеМолодіжки Кіровоградщини «Молодь у політиці»

Учасники дізналися більше про чат-бот, а також ініціативи, проєкти та заходи ЗеМолодіжки Кіровоградщини. Після цього відбулася панельна дискусія, де обговорювали низку питань: яку роль може мати молодь в політиці завдяки молодіжним парламентам чи радам, роль громадської участі молоді у формуванні образу майбутнього політика та стратегії підтримки молодіжної участі в політиці. Також обговорили ризики публічності: як прораховувати та перетворювати їх на

переваги. У форумі взяли участь представники молодіжних рад та громадських організацій з громад, представники професійно-технічних та вищих навчальних закладів Кіровоградщини й активні прихильники ЗеМолодіжки. 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02vQ1w66cdtc5mFMpWKpDGWWyDm8cEsyvH6aap8qeTPD2RhyKYP1NuBZ4DSQabzdn5l&id=100076933384418&mibextid=WC7FNe&paipv=0&eav=Afa04WHp2WomAcx24b-aCdP0_SFE13MItGT3G2wbjv7e7OTTpgrcAq7CgwofvtgtPQI&_rdr

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy