Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 203
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Youth Leaders Forum 2.0, конгрес німецької молодіжки Junge Liberale, круглі столи на Закарпатті та Полтавщині, онлайн-зустріч про ментальне здоров’я на Херсонщині.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Youth Leaders Forum 2.0: українська молодь вражає 

У форумі взяли участь представники ЗеМолодіжки західних областей України. Більшість з них – лідери громад, які здобули нові знання та інструменти для впровадження змін на місцях. Окрім того, учасники більше ознайомилися з діяльністю ЗеМолодіжки, отримали додаткову інформацію про чат-бот, дізналися, як ефективно працювати з прихильниками в громадах, обмінялися успішними кейсами та реалізованими проєктами. У результаті учасники повернулися до своїх областей з новими ідеями, контактами, ентузіазмом та готові змінювати свій регіон на краще.

ЗеМолодіжка на конгресі німецької молодіжки Junge Liberale у Веймарі

Лідерка міжнародного напрямку Alina Poddubnaya виступила на конгресі німецької молодіжки Junge Liberale JuLis у Веймарі. У своєму виступі Аліна подякувала німецьким друзям за їхню всебічну підтримку України. Три дні конгресу були динамічними та насиченими. Аліна взяла участь у різних панелях, ділилася досвідом та ідеями з представниками молодіжок Норвегії, Естонії, Данії та Нідерландів. Аліна також змогла поспілкуватися з депутатами Бундестагу Німеччини. Конгрес ще раз довів, що обмін ідеями та досвідом з іншими країнами сприяє побудові міцніших зв’язків і розвитку партнерств на міжнародному рівні.

Пізнавальний круглий стіл ЗеМолодіжки Закарпаття

В Ужгородському районі відбувся круглий стіл за участі секретаря Ужгородської міської ради Ігоря Чорнія. Пан Ігор розповів прихильникам, як формувати ефективну команду, яка буде активно працювати над розвитком краю. Водночас молодь дізналася про роботу місцевого самоврядування та обов’язки секретаря міської ради.

Онлайн-зустріч ЗеМолодіжки Херсонщини на тему ментального здоров’я

ЗеМолодіжка Херсонщини провела онлайн-зустріч «Молодь і психічне здоров’я: спільні розмови про питання психічного здоров’я, стресу та методів його подолання». Під час обговорення були порушені надважливі теми, як підвищити обізнаність молоді щодо важливості психічного здоров’я, що таке стрес, його вплив на психічне здоров’я та методи подолання стресу. Захід дозволив молоді дізнатися про корисні інструменти для підтримки свого психічного здоров’я в сучасному світі. Окрім того, прихильники дізналися, як ефективно керувати стресом у житті.

“Особистий бренд політика”: круглий стіл на Полтавщині

Метою круглого столу «Особистий бренд політика» було донесення інформації про важливість особистого бренду серед політиків. На заході прихильники обговорили: що таке особистий бренд, складові особистого бренду (візуальна частина, цілі, глобальні ідеї, меседжі, які прагне донести людина). Ця тема є актуальною, оскільки у часи діджиталізації та соціальних мереж, особистий бренд – важлива частина діяльності.

Прихильники ЗеМолодіжки Кіровоградщини написали радіодиктант єдності

Представники ЗеМолодіжки разом з Молодіжною радою Кіровоградщини взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Радіодиктант обʼєднав молодь різних регіонів України та надав можливість відчути себе частиною великої спільноти, яка дбає про свою мову та історію. Після заходу учасники обговорили важливість підтримки української мови та  формування національної свідомості.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy