Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 585
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Команди ЗеМолодіжок з різних областей за тиждень встигли допомогти великій кількості людей. Прихильники Києва відправили гуманітарний вантаж до Сумщини, сміливі активісти Херсонщини продовжують підтримувати місцевих жителів навіть під час тимчасової окупації, а команди Луганщини та Донеччини працюють задля допомоги тим, хто зараз на фронті. Про ці та інші ініціативи змінотворців розповідаємо у тижневому дайджесті.

На Херсонщині молодь підтримує місцевих жителів

Учасники ЗеМолодіжки Херсонщини допомагають тим, хто не має змоги навіть вийти на вулицю, щоб придбати собі необхідні речі та продукти. Активісти також закликають небайдужих людей долучатися до допомоги ближнім, наскільки це можливо. Разом переможемо!

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини беруть участь у патріотичних заходах

ЗеМолодіжка Сумщини долучилася до ранкової руханки «Ми EUКРАЇНА», яка відбулася в межах заходів до Днів Європи в Україні. Також цього тижня команда отримала гуманітарний вантаж від лідера ЗеМолодіжки Києва Олександра Кузняка.

Команда ЗеМолодіжки Буковини працює на перемогу

Прихильники ЗеМолодіжки Чернівців безкоштовно надають провізію, амуніцію та засоби першої необхідності кожному, хто цього потребує. За цей час змінотворці встигли домогти багатьом гостям міста, військовим та захисникам територіальної оборони.

Молодь Харківщини продовжує волонтерити 

Учасники ЗеМолодіжки Харківщини продовжують роботу в гуманітарному штабі політичної партії «Слуга Народу». Цього разу команда розвантажила 350 ящиків з гуманітарною допомогою.

Свято для дітей на Миколаївщині

Обласний лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини долучився до організації справжнього свята для дітей у Миколаївській обласній дитячій лікарні. Там відбувся концерт Колі Серги. Окрім цього, команда подарувала медичному персоналу життєво необхідні речі — бронежилети та медикаменти.

ЗеМолодіжка Києва продовжує надавати гуманітарну допомогу жителям України

Цього разу вантажівка з найнеобхіднішим відправилася у Суми.Боротьба триває! 

Прихильники ЗеМолодіжки Луганщини волонтерять задля перемоги

Лідерка ЗеМолодіжки продовжує працювати у ресторані та готувати обіди для воїнів та мешканців Дніпра. Минулого тижня до них завітала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк. Інші учасники команди волонтерять та координують доставку вантажів для ЗСУ. 

Молодіжні лідери Донеччини продовжують активно працювати на волонтерському фронті

Змінотворці з Покровська, Селидово, Костянтинівки, Краматорська, Олександрівки, Бахмуту та Волновахи наразі організовують допомогу для наших захисників та цивільного населення всієї області. 

Гуманітарна допомога з Тернопільщини до Криворізького району

Команда ЗеМолодіжки за підтримки народних депутатів партії «Слуга Народу» Юрія Корявченкова та Володимира Гевка відправили гуманітарний вантаж з Тернополя для жителів Криворізького району.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy