Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 138
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини наближають перемогу, на Полтавщині відбулася цікава дискусія та представники ЗеМолодіжки на ALDE Council Bucharest 2023.

Про ці та інші новини активної молоді – у дайджесті. 

Підтримка Формули Миру: важливе рішення на ALDE Council Bucharest 2023

Політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко разом з лідеркою міжнародного напрямку Аліною Піддубною працювали на засіданні ради ALDE. Із головного: на конгресі підтримано Формулу Миру Володимира Зеленського та прийнято всеохопну резолюцію на підтримку України, яку ініціювала ПП “Слуга Народу”.

У складі української делегації Олександр та Аліна разом з представницями ПП “Слуга Народу” Євгенією Кравчук, Марією Голуб, Євгенією Кулебою та Вікторією Гаврюшовою мали низку важливих двосторонніх зустрічей з представниками ліберальної сім’ї, у тому числі з депутатами європейських країн та Європарламенту.

Сценарії перемоги України на Voices from Ukraine

Прихильники ЗеМолодіжки долучилися до 6-го заходу Voices from Ukraine, організатором якого виступив LYMEC. Учасники об’єдналися для обговорення можливих сценаріїв, які могли б привести Україну до перемоги. На зустрічі були присутні експерти та представники молодіжок з інших країн Європи. На заході активно дискутували, які кроки потрібно вжити для досягнення перемоги України в різних сферах: політиці, економіці, освіті та соціальному розвитку.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини наближають перемогу

Прихильники, які тимчасово перебувають в Одесі, допомогли волонтерам благодійного фонду “Support Kherson” у розвантаженні гуманітарних наборів. Отримані продукти харчування вже розподілені та надаються ВПО з Херсонщини, котрі вимушено покинули регіон. З початку повномасштабного вторгнення велику кількість херсонців розкидало по всій країні. Але молодь Херсонщини не забуває земляків і робить гідний внесок у підтримку Батьківщини й українців.

Лідери громад та прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини зустрілися разом

На зустрічі учасники мали змогу представити себе, розповісти про свої цілі та плани.

Лідер ЗеМолодіжки Хмельниччини Володимир Новак розповів про плани діяльності, методи їхньої реалізації та про подальшу координацію зусиль.

Окрім того, молодь зіграла у гру «Громади», завдяки якій дізналася про шляхи покращення своїх громад за різними напрямками.

На Полтавщині відбулася цікава дискусія

У Полтаві відбулася дискусія «Впровадження стратегічного планування в органах місцевого самоврядування», учасники якої обговорили важливість стратегії в громадах з урахуванням потреб найбільш вразливих верств населення.

До обговорення були залучені голова Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Устенко, секретарка осередку Валентина Різник, депутати рад різних рівнів та профільні експерти.

Гості наголосили, що в плануванні потрібно враховувати потреби ветеранів, їхніх сімей, ВПО. Також необхідно працювати над підвищенням інвестиційної привабливості, що є вкрай важливим.

ЗеРуханка на Харківщині

На ЗеРуханці зібралася найактивніша молодь Введенки. Спільний час подарував енергію та став відмінною можливістю для прихильників проявити свою свідому позицію щодо здорового способу життя. Учасники отримали позитивний настрій, поспілкувавшись одне з одним.

https://www.instagram.com/reel/CywKeI8NcoP/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng%3D%3D

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy