Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 297
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Цього тижня прихильники ЗеМолодіжки провели круглі столи та інформативні зустрічі, презентували свою діяльність, знайомилися з новими прихильниками й, звісно, наближали перемогу.

Про ці та інші новини нескореної молоді – у дайджесті

На Волині відбулася презентація ЗеМолодіжки

На заході зібралися активні молодіжні лідери, представники молодіжних рад та всі ті, кому не байдужа участь молоді в майбутньому країни. Учасники відзначили, що захід став мотивацією для нових прихильників, і тепер вони готові працювати разом над конкретними проєктами та ініціативами.

На Полтавщині відбулася зустріч з прихильниками Миргородської ТГ

Лідерка ЗеМолодіжки Полтавщини Валерія Лейбель разом із головою Полтавської обласної організації ПП «Слуга Народу» Олексієм Устенком, секретарем організації Валентиною Різник та лідером Миргородської територіальної громади Захаром Іщенком зустрілися з молоддю.

На зустрічі молодь ознайомилася з діяльністю ком’юніті, переглянула презентацію чат-боту ЗеМолодіжки, обмінялася думками щодо розвитку своєї громади та напрацювала ідеї для майбутньої реалізації.

У Києві відбувся круглий стіл “Можливості для молоді в сфері молодіжної політики”

До круглого столу долучилась Марина Попатенко, яка поспілкувалась з присутніми прихильниками ЗеМолодіжки на актуальні теми для молоді. Серед них: хто такий молодіжний працівник та які в нього можливості, створення державою умов для залучення молоді до різних сфер життя суспільства, популяризація ролі та важливості участі молоді у процесі ухвалення рішень. Окрім того, учасники дізналися про основні пріоритети державної політики у сфері молодіжної роботи та розвитку молоді, інновації та сталість в молодіжній політиці у громадах.

Прихильники ЗеМолодіжки Кіровоградщини долучилися до участі у “Молодіжному форумі творчості”            

Під час заходу учасники та представники молодіжних об’єднань виступили в рамках “відкритого мікрофону”. Музиканти розповіли про створення своїх музичних гуртів,

відомі митці поділилися своїм досвідом та надали поради молодим учасникам, а прихильники ЗеМолодіжки обмінялися ідеями розвитку творчого потенціалу молоді Кропивницького. Присутні подякували ГО “Verneci” за організацію цікавого заходу. https://www.facebook.com/100076933384418/posts/pfbid0CNS3G5AQ3gVkkZAd4gHNaNwAzEupjc2hykHzbDSYrjYFUwHnQuC1ZHq1jMEhXbKEl/?

На Миколаївщині відбулася дискусійна панель на тему: «Інформаційна безпека в умовах війни»

До заходу долучилися представник кіберполіції Миколаївської області Максим Гусар та лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад. У рамках заходу учасники обговорили вплив дезінформації на молодь: як розрізняти правду в інформаційному потоці. Розглянули приклади пропаганди та фейків з боку росії у ході російсько-української війни. Також розібрали роль молоді в боротьбі з фейками та дезінформацією.

На Хмельниччині відбулася зустріч з активною молоддю Шепетівського району

Прихильники ЗеМолодіжки обговорили з учасниками плани співпраці, налагодили взаємодію та поділилися досвідом розвитку молодіжної політики в громадах Шепетівського району. Також присутнім представили лідерів територіальних громад, які озвучили свої ідеї та пропозиції. 

На Харківщині відбувся круглий стіл «Медіаграмотність як ключовий skill молоді»

Учасники мали можливість ознайомитися з поняттями «фейк», «маніпуляція», «інфодемія», «пропаганда», «ІПСО». На практичній частині прихильники розібрали види маніпуляцій із прикладами з соціальних мереж.

У кінці заходу молоді люди ділилися своїми висновками, обговорювали приклади новин та визначали, що з того є правдою чи фейком. 

https://www.instagram.com/reel/Cyijk6FNG8o/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

ЗеМолодіжка Кривий Ріг організувала онлайн-захід на тему медіаграмотності 

Учасники обговорили виклики, які зараз зустрічаються в інформаційному просторі та змогли суттєво покращити вміння аналізувати, як медіа функціонують у суспільстві та який вплив мають. Окреслили найголовніші правила, якими треба користуватися, перебуваючи в інфопросторі. Розібралися в поняттях «маніпулятивні технології впливу» та «дезінформація».

На Вінниччині відбулася зустріч «Запитай депутата»

Активні прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини зустрілися з депутатами обласної ради Наталею Заболотною та Євгеном Шаповаловим, а також з лідером ЗеМолодіжки Вінниччини Миколою Кобисею. Учасники поділилися своїми ідеями й ініціативами у сфері молодіжної політики. Прихильники поставили свої запитання представникам влади та отримали на них конструктивні відповіді, а також обговорили значущість ролі молоді у політичних процесах.

На Львівщині відбувся круглий стіл “Молодіжна рада. Вплив на формування політичних рішень”

Активні прихильники ЗеМолодіжки Львівщини обговорили, як молодь може брати участь у політичних процесах та вносити свій внесок у прийняття важливих рішень для рідної області. 

https://www.instagram.com/reel/Cykhf1_Nsjz/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy