Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 187
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Розвиток міжнародного напряму, міжрегіональний молодіжний форум, дискусії у Києві, Одесі, Сумах та Полтаві. Про ці та інші новини – у дайджесті.

Співпраця з Францією: об’єднуємо зусилля у сфері молодіжної політики

Олександр Санченко виступив онлайн на масштабному заході First European Campus of Renaissance за участі Прем’єр-міністерки Франції Елізабет Борн, Президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, президента Renew Europe Стефана Сежурне та близько десяти Міністрів Франції.

На заході, який відбувся у французькому Бордо, політичний лідер ЗеМолодіжки подякував за всю надану допомогу французьким урядом.

Представниця ЗеМолодіжки долучилася до заходу LYMEC у Берліні

Прихильниця ЗеМолодіжки Анна Воронова долучилася до «LYMEC4EU: Digital Skills training» у Берліні.

Учасники заходу обговорили питання електронної демократії та урядування, маніпуляції та дезінформації в інтернеті, використання штучного інтелекту та його вплив на суспільство.

Натхнення, лідерство, досвід – це все про Youth Leaders Forum від ЗеМолодіжки

Представники ЗеМолодіжки з північно-східних областей України зібралися на дводенному форумі, спрямованому на розвиток молодіжних лідерів громад. Учасники обмінялися досвідом успішних проєктів, обговорили організаційну та медійну діяльність та налагодили контакти.

“Цінно, що на цьому заході зібралися дійсно однодумці. Люди, які наближають активну участь молоді в житті держави та вмотивовані творити зміни задля кращого майбутнього України. Надихаюся такими івентами та вірю в кожного з вас”, – звернувся до присутніх Олександр Санченко.

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини долучились до дискусії «Молодь про ідеальну країну»

Молодь і депутати Сумської міської ради напрацювали ідеї щодо покращення медицини, освіти, інфраструктури та інших сфер життя країни, міста та Сумської громади.

Дякуємо запрошеним депутатам за наставництво, досвід та відверту дискусію, а молоді – за бажання активної участі у житті країни та прагненні змінювати її на краще.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0PZ2Ypbn15cJhMsjQidKpa1FuVHxtebtRrrV38P5DzZbsDi1eke8PNPXnn3pr4SsFl&id=100068913692289

Форум «Невидимі рани війни: ПТСР. Життя до й після» у Полтаві

Під час заходу представники влади, сфер медицини, освіти, соцзахисту змогли зануритися в проблему й розглянути її з різних боків.

В умовах війни турбота про психічне здоровʼя набуває ще більш важливого значення, тому потрібно не тільки говорити про проблему, а й намагатися комплексно підходити до її розвʼязання.

У Одесі відбувся круглий стіл “Сучасне політичне лідерство”

На заході обговорили аспекти політичного лідерства: як розвивати і зміцнювати лідерські якості у молодих політиків, які властивості та вміння роблять політика справжнім лідером та реформатором, як залучити молодь до участі у політичному процесі та максимально ефективно впливати на формування її позитивного майбутнього.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02y2tcqG1DRFVtvyTb3mUkzHqqz5gTDeiGYHS8hfpTAmYVtzpNzMvmuCh9nNtwMKfl&id=100064760079432

У Києві відбулася дискусія “Київ як центр ухвалення рішень”

У Києві відбулася дискусія з депутаткою Київради від партії “Слуга Народу”, лідеркою ЗеЖінок у Києві – Євгенією Кулебою.

Учасники обговорили виклики та можливості у Києві в умовах воєнного часу, питання створення у місті умов для безбар’єрного пересування, екологічні проблеми столиці та шляхи їхнього вирішення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy