Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 287
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Розбудова міжнародного напрямку, регіональні молодіжні форуми, квіз на Сумщині, круглий стіл ЗеМолодіжки Полтавщини та зустрічі з прихильниками. 

Про ці та інші новини нескореної молоді – у дайджесті.

Змістовні онлайн-дебати від European Liberal Youth (LYMEC)

Прихильники ЗеМолодіжки долучилися до онлайн-сесії про перспективи розширення Євросоюзу. Учасники також обговорили можливі шляхи допомоги Україні в контексті нашого вступу до ЄС, дипломатичну роль ЄС та його ефективність як торгового партнера, посередника та сусіда.

Під час дискусії розглянули перспективи розширення Західних Балкан, включно з Косово, Північною Македонією та іншими ключовими країнами-кандидатами на вступ до ЄС. Запрошені спікери висловили свої думки щодо цього процесу, підкресливши важливість реформ та співпраці з цими країнами.

В Ужгороді відбувся регіональний форум “Перший крок у політику” 

Близько ста прихильників зібралися в Ужгороді на форумі ЗеМолодіжки Закарпаття. Учасники зустрілися з представниками місцевої влади та поспілкувалися про перспективи розвитку регіону завдяки активній молоді та залученню до роботи з органами державної влади.

Форум складався з двох частин. Під час дискусії молодь отримала інформацію, яка стане в нагоді у подальших проєктах для покращення якості життя області. А на практичній частині івенту прихильники моделювали умови для участі в житті своєї громади, розробляли конкретні проєкти та ініціативи, які сприятимуть розвитку області. До заходу долучився в онлайн-форматі політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко та інші поважні гості.

Регіональний форум “Молодь у політиці” від ЗеМолодіжки Волині

Форум складався з двох блоків. Перший з них був у форматі дискусії, де прихильники висловлювали свої думки щодо участі молоді в політиці. Учасники обговорювали важливі питання: переваги участі молоді в політиці для розвитку країни, чинники, що стримують молодь від активної політичної участі та шляхи їхнього подолання, роль молоді в розвитку іміджу держави на міжнародній арені, формування політичної культури серед молоді та інші.

 Другий блок роботи відбувся за методом “Світового кафе”, де учасники переходили з групи в групу, обговорюючи й доповнюючи стратегії підтримки молодіжної участі в політиці. На форумі учасники поспілкувалися з почесними гостями.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини підвищують еко-свідомість 

Лідер Херсонської ТГ ЗеМолодіжки Херсонщини Євген Євтушенко долучився до дводенного Всеукраїнського молодіжного екологічного форуму від “Let’s do it, Ukraine”.

Цей проєкт став платформою обміну досвідом кращих світових екологічних практик, в якому взяли участь 180 учасників з числа активної молоді, представників громадських об’єднань з 18 областей України та Києва.

Під час заходу говорили про пошук інноваційних механізмів щодо створення сприятливих умов для діяльності волонтерів та волонтерських організацій, кращі волонтерські практики, популяризацію прикладів взаємодії бізнесу та волонтерських організацій та створення комунікативної платформи для співробітництва.

На Полтавщині відбувся круглий стіл “Можливості для молоді”

До заходу долучилися голова Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Устенко та лідерка ЗеМолодіжки Полтавщини Валерія Лейбель.

Разом із гостями учасники говорили про розвиток мережі української молоді, комунікацію з різними суспільними інститутами, можливості для молоді: де їх шукати і як реалізувати свої ідеї в проєкти.

Квіз на Сумщині з нагоди Всесвітнього дня туризму

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини долучились до квізу «Місто. Країна. Світ» від молодіжного центру «Романтика». Учасники дізналися захоплюючі факти про Суми, дослідили цікаві історичні пам’ятки та події рідного міста.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0223qroo3h7LcmR2mkTn9QKN3gK4aTMk4GYDgKttnCaXhp8gugm2erYBTWFLtnWDGfl&id=100068913692289

Зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Хмельниччини 

В офісі партії «Слуга Народу» відбулася зустріч з молоддю Кам‘янець-Подільського району. До заходу також долучився народний депутат Юрій Заславський.

На зустрічі прихильники ознайомились із презентацією чат-боту ЗеМолодіжки, обмінялися думками щодо розвитку своєї громади, обговорили питання молодіжної політики та напрацювали ідеї для реалізації у найближчому майбутньому.

В Івано-Франківську відбулося V засідання Молодіжної ради

Прихильник ЗеМолодіжки, член молодіжної ради при Івано-Франківській ОВА Мартин Ксинін взяв участь в її V засіданні. Під час заходу співробітниця представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода поділилася основними напрямами своєї діяльності та розповіла про можливості подальшої співпраці.

Учасники засідання внесли зміни до «Положення про Молодіжну раду при Івано-Франківській обласній державній адміністрації», обговорили організацію форуму молодіжних рад та висловили рекомендації щодо внесення змін до «Обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2021-2025 рр.».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy