Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 183
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Розвиток міжнародного напряму, квест на Волині, відзнака для прихильниці ЗеМолодіжки Херсонщини, круглі столи, дебати та зустрічі з прихильниками. 

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті. 

Молоді лідери Європи обговорили підтримку України на Young Leaders Meeting 2023 

Цими вихідними у Вільнюсі відбувся Young Leaders Meeting 2023, до якого долучилася Аліна Піддубна. Захід об’єднав 21 учасника з різних країн Європи та став важливою платформою для обговорення питань молодіжної політики та визначення шляхів розвитку на 2024 рік.

Молоді лідери сфокусувалися на темах: виборів до Європарламенту-2024, підтримці України, а також збільшення заходів та ініціатив для молоді.

Окрім того, учасники зазначили, що надважливою метою є залучення молодих людей до політичного процесу та створення умов для активної участі в громадському житті. Young Leaders Meeting організовано за підтримки European Liberal Forum, LYMEC, Liberal Democracy Institute та Фондом Фрідріха Науманна за Свободу.

Налагоджуємо міжнародне партнерство 

У Києві представники ЗеМолодіжки зустрілися з делегатами Westminster Foundation for Democracy. Темою стала європейська інтеграція України та роль молоді в цьому процесі. На зустрічі обговорили питання реалізації реформ, необхідних для наближення України до Європейського Союзу, а також залучення молоді.

Окрім того, учасники обмінялися ідеями щодо того, як молодь може активно брати участь у політичному житті країни та впливати на прийняття важливих рішень.

Лідерка ЗеМолодіжки Херсонщини Верхньорогачицької ТГ отримала відзнаку

Олену Ігнатенко було нагороджено Знаком народної пошани «Хрест громадянських заслуг» за вагомий внесок у суспільно-політичне життя України з метою створення соціальних та політичних умов, що забезпечують її відродження й розвиток, сприяння у відновленні та активну громадську діяльність. Цю нагороду вручають працівникам державного та приватного секторів – свідомим громадянам України, які своєю плідною працею наближають перемогу без зброї в руках.

На Закарпатті відбувся круглий стіл

До заходу долучився заступник голови Закарпатської ОВА, представник обласної організації «Слуги Народу» Ігор Шинкарюк. Пан Ігор розповів молоді, як розпочалася його робота в органі державної влади, про труднощі, з якими він стикається щодня, командну роботу та взаємодію. Водночас говорили про можливості працевлаштування молоді в адміністрації та адаптацію до нового робочого місця.

Зустріч з прихильниками ЗеМолодіжки Миколаївщини

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков зустрівся з прихильниками ком’юніті. На зустрічі молодь ознайомилась з діяльністю команди, презентували унікальний діджитал-продукт — чат-бот ЗеМолодіжки для політично активної молоді, обговорили плани на майбутнє. Прихильники змогли поділитись думками та ідеями щодо розвитку молоді та своїм баченням, як відновлювати та розвивати громади.

Прихильники ЗеМолодіжки Івано-Франківщини провели захід про кібербезпеку

На заході учасники поспілкувались із начальником кіберполіції Прикарпаття Тарасом Морозом. Прихильники обговорили ряд важливих тем: всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, основні вимоги інформаційної гігієни в кіберпросторі та безпека в соціальних мережах, протидія типовим видам онлайн-шахрайств в мережі інтернет та шляхи їх уникнення.

Також до обговорення долучилась голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» та народна депутатка України Олена Вінтоняк.

У Луцьку відбувся квест

У ході квесту прихильники вивчали історію, політичну ситуацію у Луцьку та багато цікавих фактів про місто. Учасники шукали історичні локації, створювали творчі інсталяції та відгадували цікаві факти.

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу провели «Оксфордські дебати»

На заході була розкрита тема «Чи варто надавати молоді право голосувати на виборах з 16 років». Ознайомившись з алгоритмом проведення дебатів, учасники на власному досвіді переконалися в ефективності даного заходу. Команда ЗеМолодіжки Кривого Рогу, в ході жеребкування, відстоювала надання голосу молоді на виборах з 16 років, аргументуючи це факторами, які мають підтвердження такої практики в інших країнах. Опоненти, спираючись на власний досвід та даючи оцінку недоцільності даної практики, висловлювали свої позиції “проти”. 

На Кіровоградщині та Сумщині продовжують долучати прихильників до здорового способу життя

На ЗеРуханках прихильники ЗеМолодіжки отримали гарний настрій на весь день, познайомилися з новими прихильниками, прокачали свої м’язи, а також зарядились енергією та мотивацією приділяти більше часу для розвитку свого фізичного здоров’я.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0cBP8eDsjmuVbvq7UfnzG4bpBxLo4jqCU16hY6MHmCQA5EUpG4a931QHRGA45uGKrl&id=100068913692289

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy