Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 288
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка долучилася до міжнародних заходів, на Сумщині організували круглий стіл, а у Києві відбулися дебати. Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

У Празі відбувся Eastern Europe Summit III

Учасниками стали молодь понад десяти країн Європи, до яких долучилися прихильники ЗеМолодіжки. Цього року темою саміту стало розширення Європейського Союзу, вступ України до ЄС та подальші кроки в цьому напрямку. У ході заходу учасники зустрілись з експертами та обговорили перспективи відбудови України. Цей саміт став чудовою можливістю для молоді з різних країн обмінятися досвідом та напрацювати ідеї подальшого розвитку Євросоюзу.
Організатором став “Фонд Фрідріха Науманна Європа”.

У Тбілісі відбувся третій тренінг The Alliance of Her за підтримки “Фонду Фрідріха Науманна”

На тренінгу зібралися вісімнадцять представниць десяти країн східної Європи, серед яких була лідерка міжнародного напрямку ЗеМолодіжки Аліна Піддубна. Учасниці занурилися в атмосферу жіночого лідерства та навчилися ефективно виступати перед публікою.

Протягом заходу тренерки з Естонії, Ірландії та Болгарії ділилися своїми досвідом і знаннями з учасницями, надаючи їм необхідні інструменти для розвитку лідерських навичок. Завершальною частиною тренінгу стали виступи учасниць, де Аліна також презентувала роботу прихильників ЗеМолодіжки.


Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття долучились до військово-патріотичного забігу

У забігу з перешкодами довжиною понад 7 км також змагалися представники Закарпатської ОВА, міської ради, районної військової адміністрації, обласного центру підготовки населення до нацспротиву, правоохоронці, прикордонники, митники та рятувальники. Водночас приїхали з усієї країни як професійні спортсмени, так і початківці. Активність було організовано платформою «StrongRace».

ЗеМолодіжка Сумщини організувала круглий стіл «Шлях до змін. Молодь»

У рамках заходу відбулося обговорення таких питань: найкращі практики залучення молоді до соціальної активності, роль молоді у розвитку громади та можливості співпраці з місцевими органами влади.


У Києві відбулись дебати з молоддю за участі Андрія Вітренка

Андрій Вітренко, тимчасово виконуючий обовʼязки голови Київської міської організації партії «Слуга Народу», взяв участь у дебатах, організованих ЗеМолодіжкою Києва.

Під час заходу учасники обговорили тему залучення міжнародних донорів для відбудови зруйнованих об’єктів інфраструктури в Україні та порушили питання безпеки у закладах освіти, у тому числі створення мережі укриттів.

Окрім того, подискутували, чому студенти мігрують за кордон і як зупинити втрату талановитої молоді, залишивши творчий потенціал в Україні. Також прихильники обмінялися думками про розвиток середньої освіти та обговорили гостре питання боротьби з корупцією.

На Волині почав роботу новий склад обласної молодіжної ради

Цьогоріч до складу ради увійшли вісімнадцять активних людей з різних інституцій громадянського суспільства. А головою нової молодіжної ради при Волинській ОДА став лідер ЗеМолодіжки Волині Лебедь Богдан.

“У нас є потенціал змінювати світ на краще, і разом ми зробимо Волинь щасливішою, розвинутішою та більш справедливою областю для всіх молодих людей”, – прокоментував Богдан.

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельницького долучились до круглого столу “Розвиток партійних осередків під час повномасштабного вторгнення та у післявоєнний період”

Зустріч організувала платформа IRI за фінансування USAID. Під час круглого столу учасники обговорили: ситуації в партійних осередках і трансформації стратегій розвитку партій та можливості розвитку молодіжних та жіночих крил.

Лідер ЗеМолодіжки Хмельниччини Володимир Новак подякував організаторам за проведений круглий стіл та зазначив важливість подібних заходів для розвитку молодіжних політичних партій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy